Voleybolda ulusal kadroların yeni sponsoru Bee Goddess oldu

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
AJANSSPOR – HABER

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Bee Goddess içinde resmi sponsorluk kontratı imzalandı. Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Lideri Mehmet Akif Üstündağ, ulusal voleybolcular Zehra Güneş ve Vahit Emre Savaş’ın yanı sıra Bee Goddess Yöneticisi Ece Sevecen ve Bee Goddess Genel Müdürü Cem Tatlı katıldı.

Kıymetli bir sponsorluk muahedesi yaptıklarını söyleyen TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, şunları söylemiş oldu:

“Bee Goddess, gücümüze güç katacak”

“Sponsorlarımız bize güç veriyorlar. Hoş günler geçiren Türk voleybolu daha büyük başarılara nasıl imza atar, bunun çalışması ortasında paydaşların fazlaca değerli olduğunu, sponsorların fazlaca kıymetli olduğunu belirtmek istiyorum.”

Sponsorluk mutabakatının üç yıllık olduğunu söyleyen Üstündağ, “Voleybolun marka kıymetinin daha kıymetli noktalara gelmesi için sponsor dayanaklarına muhtaçlığımız var. Bee Goddess ulusal kadrolar resmi sponsoru olarak gücümüze güç katacak.” dedi.

“En heyecan duyduğum gün bugün”

Bee Goddess Yöneticisi Ece Sevecen bu sponsorluğun kendisini fazlaca heyecanlandırdığını belirterek, “Bu bedelli ailenin, bu platformun yeni bir üyesi olarak epey büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Sayın Liderle daha evvel yaptığımız konuşmada ondan büyük bir güç aldım. Voleybolun geldiği yeri bir sefer daha gördüm. En büyük misyonum Türkiye’nin manevi kıymetlerinin ışığıyla tüm dünyayı aydınlatmak. Bu seyahatimde en heyecan duyduğum gün bugün. Emelimiz ortak muvaffakiyet ve Türkiye’nin bir spor ülkesi olması.” formunda konuştu.

Zehra Güneş: “Daha fazla ışıldamamıza yardım edecek”

Ulusal oyuncu Zehra Güneş ise “Bu sponsorluk haberini birinci aldığımda epey memnun oldum. Bizim daha fazla ışıldamamıza yardım edeceği için teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsorlukta emeği geçen herkese teşekkür eden Vahit Emre Savaş da bu takviyeye alanda en âlâ biçimde karşılık vermeye çalışacaklarını söylemiş oldu.

Üstündağ toplantının sonunda Ece ve Cem Tatlı’ya isimlerinin yazılı olduğu ulusal kadro forması ve plaket armağan etti.