Tuğba Şenoğlu, VakıfBank’tan Ayrıldı! Yeni Grubu Japonya’dan…

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
AJANSSPOR-HABER

Misli.com Sultanlar Ligi gruplarından VakıfBank forması giyen Tuğba Şenoğlu, kadrodan ayrıldığını ve mesleğine Japonya’da devam edeceğini duyurdu.

Ayrılığı toplumsal medyadan deklare etti

Milli voleybolcu, ekipten ayrıldığını toplumsal medya hesabından yaptığı hüzünlü görüntü paylaşım ile deklare etti.

“Japonya’da bunun sorumluluğunu ben alıyorum”

Şenoğlu açıklamasında, “Eveeeet yıllar ortasında Ailem olan Vakıfbank spor kulubü ile Ülkemdeki mesleğime nokta değil lakin virgül koymanın vakti geldi. Ülkemizi Avrupa İtalya’da Ebrar canımın içi hayli düzgün temsil ediyor, bir öteki kıta Asya Japonya’da bunun sorumluluğunu ben alıyorum.

“Şimdilik Sultanlar Ligi’ne elveda diyorum”

Türk voleybolunun gücünü ulusal grup olarak dünyaya göstermeye devam ederken, ferdî manada da umarım bunu yansıtmaya devam edeceğim. Bu büyük deneyim için epeyce heyecanlıyım ancak Türk halkının dayanağı daima ardımda olduğu için bu güç ile kendime fazlaca güveniyorum. Daha güzel bir dönüş için şimdilik Sultanlar Ligi’ne elveda diyorum” tabirlerini kullandı.

5 kupalı sezon

Bilindiği üzere, başarılı voleybolcu bu dönem VakıfBank ile 5 kupada şampiyonluk yaşama sevinci hayatıştı.

• Spor Toto Şampiyonlar Kupası
  • FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası
  • AXA Sigorta Kupa Voley
  • Misli.com Sultanlar Ligi
  • CEV Şampiyonlar Ligi