Türkiye’den dünyaya eğitim ihracatı

Ryan

Global Mod
Global Mod
Türkiye’den dünyaya eğitim ihracatı
Online eğitim araçlarının yaygınlaşması eğitimde fırsat eşitliğini de birlikteinde getiriyor. 20’ye yakın lisanda kullanılabilen online irtibat ve eğitim sistemi Vedubox, dünya genelinde binlerce şirkete ve milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor.

Yerli yazılım Vedubox, şirketlerin kendi logoları ve kurumsal kimlikleriyle e-öğrenme yahut sanal ofis platformu oluşturmasına imkan sağlıyor. Çok sayıda uygulama ve aracı bir ortada kullanarak eğitim oluşturulabilen sistem üzerinden interaktif, canlı ya da görüntü ders yapmak, yoklama almak, imtihan yapmak ve sertifika vermek mümkün. 20’ye yakın lisanda hizmet sunan Vedubox’ın Almanya, İngiltere, Japonya, ABD ve Kanada başta olmak üzere dünyanın biroldukca yerinde kullanıcısı mevcut.

Eğitim verenler globalde de kazanıyor

Uçtan uca bilgi şifreleme, SSO (Single Sign-On – Tek kişilik oturum açma), daima erişilebilirlik, yedekli bilgi depolama ve kuvvetli saklılık muhafazaları bulunan e-öğrenme sistemi, SaaS (Software As A Service – Hizmet olarak yazılım) alt yapısı ile binlerce kuruma ve milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Alt yapısında bulunan SaaS yazılımının bulut sunucular üzerinden tüm dünyaya sunulması, global çapta eğitim ve satış yapabilmeye imkan tanıyor. Eğitimler, SaaS tabanlı e-öğrenme sistemi yardımıyla dünyanın her yerinden sayısız kullanıcıya ulaşarak şirketlere ve eğitimcilere gelir avantajı da sağlıyor.

Donmadan, duraklamadan ve sınırsız

Vedubox’ın sınırsız hizmet kapasitesi hakkında bilgi veren Vedubox Genel Müdürü Alım Muharrir, “LMS (Learning Management System – Eğitim idare sistemi) hizmeti sağlayıcısı teşebbüsü olarak 2013’te kurduğumuz Vedubox ile pazardaki LMS’lerin büyük çoğunluğundan farklı biçimde bulut entegre SaaS tabanlı bir servis sunuyoruz. Yeni teknolojilerle daima güncellenen sistemimiz 7/24 uzman mühendisler tarafınca yönetiliyor. Sınırsız kapasitesiyle Vedubox’ta görüntü, doküman, belge, VR, etkileşimli içerik, scorm üzere farklı formatlardaki binlerce eğitim içeriği duraklama olmadan dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla paylaşılabiliyor. Global çapta eğitim fırsatı sunmak ve eğitim almak isteyenlerin ortak platformuyuz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR