Sinner, Korda'nın Monte Carlo'daki ilk rakibi olacak. Berrettini hemen dışarı çıktı. Djokovic ilerliyor ve Musetti ile buluşacak, Alcaraz çekildi

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Olacak Sebastián Korda meydan oku Jannik GünahkarÇekilişte ve dünyada ikinci turda 2 numara Monte Carlo Ustaları 1000. Dünyanın 27 numarası olan 23 yaşındaki Amerikalı, Prensliğin toprakları üzerindeki ilk maçında İspanyol'u 6-1 6-2'lik hızlı bir skorla eledi. Alejandro Davidoviç Fokina2022 finalisti. Maçın yarın yapılması planlanıyor.

Günahkar: “Bulaşıkları yıkamıyorum ve çok acelem var. Annem kibritlerimi görmüyor, zorlu aylar toprakta”

08 Nisan 2024

Günahkar-Korda, iki emsal

Sinner ve Korda arasında iki örnek daha var; her ikisi de hızlı açık alanda oynandı. 2021'de Washington turnuvasının son 16 turunda 22 yaşındaki Güney Tirol'lü oyuncu çifte beraberlik bozmayla kazandı. Korda'nın intikamı (2021'de Parma'da 1 ATP şampiyonluğu, 5 yenilgi finali) iki yıl sonra Adelaide turnuvasının çeyrek finalinde Amerikalıların 7-6 6-1 galip gelmesiyle geldi.

Monte Carlo'da çalışıyordum ve sağ koluma giren pronator sakatlığı nedeniyle son dakikaya kadar toparlanmaya çalışıyordum ama bu mümkün olmadı ve oynayamıyorum! Gerçekten oynamayı sabırsızlıkla bekliyordum… Gelecek sene görüşürüz! @ROLEXMCMASTERS @atptour pic.twitter.com/hQ8ANcAxPI

— Carlos Alcaraz (@carlosalcaraz) 9 Nisan 2024
Berrettini hemen dışarı çıktı

için yapacak bir şey yok Matteo Berrettini. Marakeş turnuvasındaki başarısının ardından sıralamada 84. sıraya yükselen 27 yaşındaki Roman, ilk maçında dünya 66.'sı olan Sırp Miomir Kecmanovic'e 6-3'lük skorla mağlup oldu. Bir saat ve çeyrekte 6-1.

Alcaraz emekli oluyor, Sonego puan tablosunda. Şimdi Musetti ile tanışacak olan Djokovic için kolay bir başlangıç

Turnuva Montecarlo için şanslı kalmayın Carlos Alcaraz. Henüz Prenslik'te maç kazanamayan (2022'de ilk turda nakavt olmuş, bir yıl önce yoktu) dünyanın 3 numarası İspanyol, sağ kolundaki sorun nedeniyle çekildi. Onun yerine skor tablosunda şanslı bir kaybeden olarak görülüyor Lorenzo Sonego Elemelerin son turunda İspanyol Bautista Agut'a mağlup oldu. Sonego Kanadalıyla karşılaşacak Felix Auger-AliassimeATP sıralamasında 35. sırada. Sorunsuz bir başlangıç Novak Djokovic. Dünya sıralamasında bir numara, Rusya'yı iki sette 6-1 ve 6-2'lik skorlarla mağlup etti. Roman Safiullin, N. 41, bir saat 11 dakikalık oyunda. Sırp şimdi karşı karşıya gelecek Lorenzo Musetti: Dünyanın 24. numarası Toskana, Fransız'ı yendi Arthur Phils (36) skoru 6-3, 7-5 yaptı.

Konular