L’ORÉAL PARIS Standup Programı İle 50 Bin Kişiyi Eğitti

Ryan

Global Mod
Global Mod
L’ORÉAL PARIS Standup Programı İle 50 Bin Kişiyi Eğitti
Dünya çapında bir epey ünlünün desteklediği “StandUp – Sokak Tacizine Karşı Dur” 5D eğitim programı, Türkiye’de tanınmış isimlerin katkısıyla muvaffakiyetini sürdürüyor. Toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlarla StandUp eğitim programının kıymetine ve daha fazla beşere ulaşması gerektiğine dikkat çeken L’Oréal Paris hoşluk elçisi Parıltı Fettahoğlu, temsil ettiği markanın StandUp programı ile bugüne kadar 50 bin bireye ulaşmasından dolayı büyük memnunluk duyduğunu belirtti.

L’Oreal Paris’in marka bedelinin merkezinde bayanları güçlendirmek ve bayanların önündeki mahzurları yıkmak yer alıyor. Bayana verdiği bedelden yola çıkarak sokak tacizi konusunda dünya çapında farkındalık yaratmayı amaçlayan L’Oréal Paris’in “StandUp – Sokak Tacizine Karşı Dur” programı, Türkiye’de ünlü isimlerin dayanağıyla muvaffakiyet seyahatini sürdürüyor. Programı destekleyen isimlerden Parıltı Fettahoğlu, markanın dünya çapında ses getiren “StandUp – Sokak Tacizine Karşı Dur” 5D eğitim programın muvaffakiyetinden duyduğu gururu lisana getirdi. Tüm dünyada ve Türkiye’de sokak tacizi konusunda farkındalık yaratabilmek için yürütülen StandUp programına katılan Fettahoğlu, hususun değeri ve ülkemizdeki muvaffakiyetinden bahsederek herkese 5D eğitimini almaları için bir daha davette bulundu.

Sokak tacizinin ülkemizdeki kıymetine değinen Işık Fettahoğlu, “Dünyada olduğu üzere Türkiye’de de sokak tacizi, bilinçlenmeyi gerektiren bir husus. Yanlışsız ve inançlı hallerin öğretildiği StandUp eğitim programı ile toplumumuzda sokak tacizi probleminin aşılacağına inanıyorum. L’Oréal Paris, Türkiye için koyduğu kişi sayısı amacını geçerek 50 bin bireye ulaştı. Bu muvaffakiyetten büyük memnunluk ve gurur duyuyorum.” dedi.

Sokak tacizi dünyanın her yerinde yaşanıyor ve bayanların kamusal alanlarda kendilerini inançta hissetme haklarını ellerinden alıyor. Sokak tacizi ve ehemmiyeti konusunda farkındalık yaratma ve 2021 yılının sonunda dünya çapında 500bin kişiyi eğitme emeliyle yola çıkan L’Oréal Paris, BÜYEM partnerliği ile eğitimlerine devam ediyor. 2021 yılı sonuna kadar online eğitim ile Türkiye’de 10 binden çok kişiyi eğitme amacı olan L’Oréal Paris, bu gayesi aşarak sokak tacizi konusunda 50 bin bireye eğitim vermeyi başardı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR