Lider Topaloğlu’ndan Öğrencilere Tepede Motivasyon Aktifliği

Ryan

Global Mod
Global Mod
Lider Topaloğlu’ndan Öğrencilere Tepede Motivasyon Aktifliği
Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kurs Merkezinde eğitim alan öğrencilere motivasyon artırımı aktifliği düzenledi.
Belediye Lideri Topaloğlu’nun eğitime kazandırdığı kurs merkezinde fiyatsız biçimde eğitim alarak üniversiteye hazırlanan öğrenciler, gerilimlerini azaltmak ve moralini yüksek tutmak hedefiyle gönüllerince eğlendi.
Aktifliğe katılan Lider Topaloğlu, kurs öğretmenleri ve öğrenciler, yaklaşık 12 dakikalık teleferik seyahatinin akabinde 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağının tepesine ulaştı.
Dorukta karla karşılaşan öğrenciler soğuk havaya karşın gönüllerince eğlendi ve Kemer görünümünü izledi ve sucuk ekmek yedi.
kucak dolusu hatıra fotoğrafı da çektiren öğrenciler, aktifliği düzenleyen Lider Topaloğlu’na teşekkür etti.
Aktiflikle ilgili açıklama yapan Belediye Lideri Necati Topaloğlu, kurs merkezinde eğitim alan 293 öğrenciyi gerilim atmaları için Tahtalı Dağı’nın tepesine seyahat düzenlediklerini söylemiş oldu.
Öğrencilerin derslerden biraz sıyrılıp motivasyonlarını artırmaları ve güçlerini atmalarını istediklerini tabir eden Topaloğlu, “Güzel bir gün oldu. Öğrencilerimizle keyifli vakit geçirdik. sonrasındasında da öğrencilerimizi Antalya Akvaryum’a götüreceğiz. Bizleri burada ağırlayan Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ve teleferik çalışanlarına teşekkür ediyorum. Eğitim var ise gelecek var demeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
Olympos Teleferik Satın Alma ve Pazarlama Müdürü Haydar Culfa, öğrencilerin başarılı olacağına inandıklarını belirterek, “Öğrencileri tepede ağırlamaktan hayli memnunuz. Güç dolular. Onların gücü bize de geçti. Liderimize eğitime yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.” tabirlerini kullandı.
Kurs Müdürü Suat Göv, Lider Topaloğlu’nun öğrencilere daha evvel kurs merkezinin bahçesinde mangal partisi verdiğini hatırlatarak, “Başkanımızın öğrencilere verdiği ehemmiyet esasen aşikâr. Bugün de motivasyonlarını artırmak ismine Tahtalı Dağı’na geldik. Öğrencilere hoş bir moral oldu. Liderimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
Öğrencilerden Dilara Honamlı, dorukta fazlaca eğlenceli anlar yaşadıklarını belirterek, aktifliği düzenlediği için Lider Topaloğlu’na teşekkür etti.
Öğrencilerden Sude Atasever de kar topu oynayarak epey eğlendiklerini anlatarak, eğitime ve öğrencilere verdiği katkılardan dolayı Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini lisana getirdi.
Aktiflik daha sonrası açıklama yapan kurs merkezindeki öğretmenler de öğrencilerin başarısı için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, öğrencilere verdiği takviyelerden dolayı Lider Topaloğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR