Kelebek Mutfak’tan Montaj Ustalarına Eğitim

Ryan

Global Mod
Global Mod
Kelebek Mutfak’tan Montaj Ustalarına Eğitim
Kelebek Mutfak, yenilenen yüzü ve mamüllerini alanda çalışan takımlarına birebir anlatmak ve marka algısını daha da üstlere taşımak emeliyle “Montör Buluşmaları” aktifliği düzenledi. 2 gün süren aktiflikte teorik eğitimlerin yanı sıra birebir uygulamalı olarak montaj eğitimi de verildi.

Konforu her stile uygun birbirinden şık seçeneklerini bir ortada sunan Kelebek Mutfak, yenilenen yüzü ve eserleriyle ilgili bilgi vermek üzere çalışanlarıyla bir ortaya geldi. Markanın bir daha yapılanma çalışmaları kapsamında uzun bir ortadan daha sonra yeniden hayata geçirilen ve Ankara’da gerçekleşen “Kelebek Mutfak Montör Buluşmaları” etkinliğinde 20 Montör, 13 Kelebek Çalışanı ve 2 eğitmen olmak üzere toplam 35 iştirakçi yer aldı. İki gün süren kapsamlı bir programda birinci gün Kelebek Mutfak hizmet standartlarının anlatıldığı teorik eğitimler verildi, ikinci gün ise eserler ayrıntılı bir biçimde uygulamalı olarak anlatıldı. Uygulamalı eğitim için sıfırdan mutfak suramı yapıldı. Aktifliğin sonunda iştirakçi montörlere sertifika verildi.

Alandaki çalışanlarla birebir eğitim

Müşterilere daha güzel ve kaliteli bir hizmet vermek üzere hayata geçirilen ‘Montör Buluşmaları hakkında bilgi veren Kelebek Mutfak Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Sevil Yıldız Çakır,“Müşteriye dokunan en kıymetli nokta montör gruplarımız olduğu için onları hem marka algımızı üst çekecek bir yaklaşımla birebir vakitte hizmet beklentimizle ilgili daha donanımlı hale getirmek tıpkı vakitte Kelebek Mutfak kalitesine uygun tecrübeler sunmak maksadıyla bu biçimde bir buluşma organize ettik. İstanbul, Ankara, Erzurum, Sakarya, İzmir, Bodrum, Antalya, Alanya, Sivas, Adana, Düzce, Mersin ve Adapazarı’ndan gelen katılımcılarımızla, dolu dolu iki gün geçirdik. Program kapsamında gereç eğitimi, müşteri hizmetleri, satış sunumu, montaj süreçleri, aydınlatma eğitimi ve birebir mutfak mobilyası konseyimi yaparak eğitimimizi gerçekleştirdik. Bu tertip, eser yapımızda ve altyapı çalışmalarımızdaki büyük değişimimizi anlatmak için hoş bir fırsat oldu. Ayrıyeten alanda birebir bu eserleri monte eden ustalarımızı dinleyerek geri bildirimler almak da pek verimliydi. Düzce’deki fabrikamızda devam eden altyapı güçlendirme çalışmalarımızın akabinde 2022 yılında kendi fabrikamızda bu eğitimleri daha da geliştirilmiş hali ile vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR