Günahkar Roma Enternasyonalleri'nde olmayacak: “Hâlâ kalça problemim var”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Jannik Günahkar katılmayacaktır Roma'nın Ustaları 1000 önümüzdeki hafta Foro Italico'da yapılması planlanıyor. Dünyanın 2 numarası olan Güney Tirol'lü 22 yaşındaki oyuncu, yarışmadan çekildiğini açıkladı İtalyan uluslararasılar yüzünden sağ kalça sorunu Bu da onu, Auger-Aliassime karşısında çeyrek finalde sahaya çıkmadan önce Madrid'de emekli olmaya zorladı. Roma'da her zaman liderliğini yaptığı ATP sıralamasında zirveye olan mesafeyi kısaltmayı hedefleyen Sinner'ınki DjokovicDün dünya 3 numarası Carlos Alcaraz'ın yokluğunu kaydeden ana İtalyan turnuvasının uğraşması gereken ikinci mükemmel mağlubiyet. Ve savunan şampiyonun varlığı da şüpheli Daniil Medvedev.

Bu mesajı yazmak kolay değil ama kalça sorunlarımla ilgili doktorlar ve uzmanlarla tekrar görüştükten sonra ne yazık ki Roma'da oynayamayacağımı duyurmak zorundayım.

Açıkçası iyileşemediğim için çok üzgünüm, çünkü bu benim en sevdiğim turnuvalardan biri… pic.twitter.com/kZt63nHjaz

— Jannik Sinner (@janniksin) 4 Mayıs 2024
Günahkar, Paris'te randevu

“Bu mesajı yazmak kolay değil” diye yazıyor Sinner, ancak kalça sorunlarım hakkında doktorlarla ve uzmanlarla tekrar konuştuktan sonra ne yazık ki Roma'da oynayamayacağımı duyurmak zorundayım. Açıkçası çok üzgünüm En sevdiğim turnuvalardan biri olduğundan, geri dönüp evimde İtalyan seyircisinin önünde oynamak için sabırsızlanıyordum. Yine de birkaç günlüğüne Roma'ya geleceğim ve Foro Italico'ya gideceğim. Destek mesajlarınız için teşekkür ederim, Roland Garros'a hazır olan ekibime ve doktorlarıma çok teşekkür ediyorum”, bu noktada ay sonunda doğrudan Paris'e dönmesi gereken İtalyan şampiyon yorumunu yapıyor.

Günahkar, Madrid'de emekli olduktan sonra dünyanın 1 numarası olma yarışındaki koşullar ve neler değişiyor?

Sport editör ekibi tarafından düzenlendi

02 Mayıs 2024

Binaghi: “Bunlar olur”

Günahkarın geri çekilmesi Internazionali için kötü bir darbe: “Günahkar, kesinlikle duydum, kusura bakmayın ama bunlar en iyi ailelerde bile olan şeyler. Yarın Roma'da olacak ve (öğleden sonra saat 15.00'te) konuşacak olan Jannik'e tamamen saygı duymak doğru olur. 24 saat bekliyoruz. Size ne olduğunu ve nasıl hissettiğini anlatacak kişinin o olması doğru.” Federtennis başkanının sözleri Angelo Binaghi. “Her halükarda, Enternasyonaller rekor kıracak ve bu da yaşadığımız çılgın bir andan kaynaklanıyor” diye ekledi. Jannik ne yazık ki bu turnuvaya katılamasa bile tenis tutkusu değişmiyor. Trend ve rakamlar şu şekilde: İnanılmaz. Yarışta çok sayıda İtalyan var, diğerlerine tezahürat yapacağız.”