Günahkar – Kokkinakis: Indian Wells maçı nerede izlenir

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
En iyi tohumlar Indian Wells'te sahneye çıkıyor: bugün, 8 Mart Cuma, Jannik Günahkar3 numara Avustralyalıyla karşılaşacak Thanasi Kokkinakis (n.99 ATP) turnuvanın ikinci turu için geçerli bir maçta Kaliforniya Ustaları 1000 bu da Güney Tirol'e dünya sıralamasında ikinci sırayı verebilir.

[[(gele.Finegil.StandardArticle2014v1) Sinner, a Indian Wells possibile semifinale contro Alcaraz]]

Maç Stadyum 1'de oynanacak ve İtalya saatiyle 20.00'den itibaren ilk maç olacak: bugünkü maç ikili arasında şimdiye kadarki dördüncü maç olacak; Cincinnati 2022'de, Adelaide I 2023'te ve Sinner'ın oynadığı önceki üç maçı da kazanmıştı. Sinner-Kokkinakis'in Indian Wells 2024 tenis turnuvasını canlı TV yayını Sky Sport Tennis veya Sky Sport Max'te yayınlanacak, canlı yayın ise Sky Go, Now ve Tennis TV'de yayınlanacak.

“Çalışmak benim tutkum”

“Çalışmadığım zaman kendimi kötü hissediyorum” diye açıkladı Günahkar basın toplantısında “Ancak takımımla birlikte olduğumda, antrenmanlarda ve spor salonunda elimden gelenin en iyisini yaptığımda kendimle barışık oluyorum. Bu benim takıntım.” “Harika bir şey yaptığımı fark ettiğim anlar oldu – diye ekledi Sinner -. Bunu düşünmek normaldir ve nadiren sosyal medyada yaşamama ve neredeyse hiç İtalya'da bulunmamama rağmen, bunu hissettim ve hissetmeye devam ediyorum. tüm bu inanılmaz sevgiyi hissediyorum ve bundan mutluyum. Tüm bunları yapmak, ekibimin yanımda olması en önemli şey. Başarı geldi, yeni zorluklar düşünelim.”