Günahkar: “Annem maçlarımı görmüyor, toprakta zor aylar geçiriyorum”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Sonuçta bir kusur Jannik Günahkar Onun hakkında söylenenlere rağmen gerçekten buna sahip olduğunu keşfetti: “Yemeğimi bitirdiğimde bulaşıkları yıkamadığım gibi, onları orada bırakıyorum ve iki gün sonra hallediyorum.”

Günahkar: “Kusur mu? Bulaşıkları yıkamıyorum ve çok acelem var.”

Bazı İtalyan gazetelerine konuşan dünyanın 2 numaralı Güney Tirol tenisçisi, kendisinden ve nasıl algılandığından bahsetti: “Belki de beni biraz daha ileri götürdüler. Bana normal şeyler yapıyormuşum gibi geldi: görüyorsunuz ki iyi değil, yardım ediyorsun, bir çocukla karşılaşıyorsun, top var, iki şut atıyorsun, aklıma bile gelmiyor, bu benim yaşam tarzım, sahada ciddiyim, ritüellerimi yapıyorum. , ama maçtan sonra şaka yapmayı severim. Ben böyleyim, hep böyleydim: fark şu ki artık üzerimde daha fazla kamera var, daha fazla ilgi var. Ve her şey güçlendirildi. Ama abartmayalım, gelin Açık…”.

Kusurlar, dedi kendi kendine: “Ben de olması gerektiği gibi sinirleniyorum. Ama hayatta anları anlamalısın: Şaka yapmanın bir zamanı vardır, sinirlenmenin bir zamanı vardır, ciddi olmanın bir zamanı vardır. Benim kusurum Örneğin tenis, bazen çok acelem oluyor: Her şeyi hemen öğrenmek istiyorum ama aynı zamanda şunu da anladım ki, eğer acele edersem, zihnimdeki netliği kaybederim ve bu durum, bana yardım edersen beni mahveder.”

Günahkar ve kızıl toprak: “Zor aylar bekliyorum, annem gelmeyecek”

Artık Monte Carlo'da toprak sezonu başlıyor ve Sinner o kadar da iyimser değil: “Her şey değişiyor: Zor ama aynı zamanda ilginç aylar beni bekliyor. Üzerinde en rahat olduğum yüzey bu değil.” Belki takipçilerin yanı sıra takip eden tanıdık yüzlerin sayısı da artacaktır: “Indian Wells'e en yakın arkadaşımı davet ettim: o da gördü ki, kazansak da kaybetsek de ben her zaman okulda tanıştığı çocuk oluyorum”. Ancak aile orada olmayacak: “Annem gergin olduğu için hâlâ maçları izlemiyor ve onu aradığımda meşgul olduğu için çoğu zaman cevap vermiyor.” Ama “Kazanmanın bir ağırlığı vardır ama en önemlisi sevgidir”.

Günahkar ve Olimpiyatlar: “Oyunlar için yaşayanlar bayrağı taşımalıdır”

Olimpiyatlarda bayrak taşıyıcısı olmak mı istiyorsunuz? Hayır, teşekkürler: “Bayrak, kariyerini Olimpiyatlara dayandıranlar tarafından taşınmalı. O zaman onu bana vermek isterlerse mutluyum ama bir tenisçi olarak dört Slam'im, dokuz Masters 1000'im var. Davis Kupası… Benim için olimpiyatlar bir turnuva, bir tane daha. Bazıları içinse turnuva. Usain Bolt'un şöyle söylediği bir röportajı okudum: Dört yıl boyunca yüz metreyi dokuz saniyede koşmak için antrenman yapıyorum. beni vurdu.”