Davis Kupası’nda Sinner İtalya’yı yarı finale taşıdı: Hollanda 2-1 yenildi. Jannik, Griekspoor’u geçti ve ikiliyi zafere taşıdı

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
ROM KURU Üzüm – Ve bunun yerine bu format Bardak Davis komik miydi? Daha hızlı, daha genç, sürprizlere açık… Ama bu konu bir yana (başka bir tartışmanın habercisi) Malaga’daİtalya o hala hayatta. Gerçekten de yarı finalve kazananı bekleyin Sırbistan-İngiltere. Sabah saat 10.00’da başlayan maç, saat 17.00’de sona erdi. Ancak Davis’in 8. Finaline ev sahipliği yapan Martin Carpena arenasındaki seyirciler hiç ayrılmadı. İtalya yendiHollanda 2-1’lik skorla mağlup olan ilk teklilerin ardından eleme senaryosu yaşandı. Matteo Arnaldi.

“İtalya-Hollanda nokta nokta çifte”

Sinner ve Sonego, belirleyici ikili

Ama sonra mavi kader devralındı Jannik Günahkar arkadaşıyla birlikte önce teklerde, sonra çiftlerde Lorenzo Sonego, depresif kalpleri yeniden etkinleştirdi. Günahkar’ın nasıl bir fenomen olduğunun bir başka sansasyonel göstergesi: Baskıyı, sorumluluğu ve stresi gözünü kırpmadan ele aldı. Hatta kendisini çiftler oyuncusu olarak bile icat etti. Sinner/Sonego ikilisi galip geldi Griekspoor/Koolhof 6-3, 6-4, bazen teklerde uygulanan oyuncuların uzman çiftlerde oynayan oyunculardan daha iyi olduğunu gösteriyor. Aslında hizmeti kaybeden hep Koolhof oldu.

“Günahkarın Griekspoor’a karşı zaferi”

Günahkar, Arnaldi’nin yenilgisinden sonra bunu telafi ediyor

Çiftlerde, iki teklide yapılan kura çekiminin ardından ulaşıldı: Botic Van de Zandschulp iyileşti Arnaldi (6-7, 6-3, 7-6) ve Sinner düzenlemişti Tallon Griekspoor (7-6, 6-1). Açıkçası, skordan da tahmin edebilirsiniz ki, İtalya en çok suçlama yapılan takımdı. Arnaldi’nin belirleyici eşitlik bozmada üç maç puanı vardı, özellikle de servisinde bir puan, uzun bir top sürmenin ardından iptal edildi ve koridorda bir düşüşle maviyle sonuçlandı. “Seçimimi savunuyorum, oynamaya karar verdim ve eğer kazansaydı zaferim hakkında konuşuyor olurduk”. Maviler başka bir şeye de yanıt verdi: “Bana tenisimi sorarsanız memnunum. Bir süredir oynamamıştım ve fiziksel olarak biraz acı çektim ama maça kaldığı yerden devam ettim. Bu çok yazık ve takım arkadaşlarım ve takım için üzgünüm.” Bunun yerine, Griekspoor’la daha önce hiç karşılaşmamış olan Sinner, Hollandalı’ya karşı karşı önlem almak için bir set, tam anlamıyla bir eşitlik bozma seti aldı ve ardından seti topladıktan sonra seti aldı. yelken açtı: Griekspoor ancak paltodan kaçmayı başardı.

“Arnaldi, Van de Zandschulp’a yenildi”