Berrettini Roma Enternasyonalleri'nden çekildi

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Sonrasında Carlos Alcaraz Ve Jannik Günahkar Roma Enternasyonalleri ben de affediyorum Matteo Berrettini. Romalı tenisçi, aniden düzenlenen ve birkaç gün süren bir basın toplantısında, “Oynayamayacağım, her şeyi yapmaya çalıştım ama yarışmaya hazır değilim. Kendime zarar verme ve hareketsiz kalma riskiyle karşı karşıyayım” dedi. Dakikalar – Beni zayıflatan birçok ilaç aldım ve ihtiyacım olan gücü hissetmiyorum, yarın oynarken başıma bir şey gelmesinden korkuyorum ve yaşadığım her şeyi deneyimledikten sonra, Tekrar incineceğimden ve uzun bir süre sahalardan uzak kalacağımdan korkuyorum, bunu sosyal medyada bir paylaşımla değil, burada, huzurunuzda, hepinizin önünde söylemek istedim, diye açıkladı Berrettini, Cuma günü bu açıklamayı yapacaktı. karşı ilk çıkış Stefano Napolitano – çünkü burada, Roma'da olmak bana en hafifi gibi geldi”.

Günahkar Torino'yu seçer, kalçasını J Medical'de tedavi ettirir

kaydeden Domenico Marchese

08 Mayıs 2024

Berrettini: “Roma bana tenisi sevdirdi”

Berrettini, gözle görülür bir şekilde üzgün olduğunu belirterek, “Büyük bir üzüntüyle bu duyuruyu yaptığını belirtti çünkü bu, üç yıldır oynayamadığım, tenisçi olmayı seçmeme sebep olan bir turnuva. Öyle görünüyor ki, bu turnuva benim için büyük bir üzüntü.” Birisi katılımımı engellemek için üzerime bir şey koydu.” Zor gelecek konusunda artık şunu söyleyebiliriz: “Paris'ten önce veya Paris'te dönmeyi umuyorum. Antrenman yapmam, ritimle, doğru adımlarla geri dönmem gerekiyor. Formumdan çok uzakta değilim ama henüz yarına hazır değilim.”

Konular