Berrettini, Marakeş'teki ATP'de Shevchenko'yu yendi

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Sonrasında Flavio Cobolli (6-1, 6-4 Ürdün'e Abedallah ShelbayhRuslarla karşılaşacak Pavel Kotov), Ayrıca Matteo Berrettini varmak ikinci tur arasında Marakeş'te ATP 250 turnuvası kırmızı toprakta oynanır. Uzun bir sakatlık döneminin ardından n.135 ATP'ye gerileyen Romalı oyuncu, ilk turda yeni Kazak'ı rahatlıkla yendi (29 Ocak'tan bu yana aslen Rus'tur) Alexander Şevçenko1 saat 15 dakikalık oyunda 6-2 ve 6-1'lik skorlarla iki sette sıralamada 56, sıralamada 6. sırada yer aldı. İkinci turda İtalyanlar İspanyollarla karşılaşacak Jaume Munar73 numara ATP.

Berrettini maçın sonunda şöyle konuştu: “Uzun bir aradan sonra geri döndüğüm için mutluyum, tenisi özledim. Oynamaktan keyif aldım, oynamaya ihtiyacım var ve bu benim için olumlu bir maçtı. Çok mutluyum.” Bugün İtalya'da çok sayıda mükemmel oyuncu var. Jannik Günahkar çok iyi oynuyor ve kazanmayı hak ediyor. Çalışmaya devam etmem gerekiyor ve onun zaferleri bizi her zaman en iyinin en iyisini yapmaya itiyor. İtalyan tenisi çok iyi gidiyor, Cobolli gibi birçok genç var. Harika bir dönemdeyiz ve tekrar oynamaya dönmeyi umuyorum Davis Kupası”.

Fognini de ilerliyor

İkinci tura geçme hakkını elde eden üçüncü bir İtalyan var: Fabio FogniniElemelerden yükselen n.100, Fransız'ı üç sette yendi Hugo Gaston, n.89'luk sıralamada, 6-7 (4), 6-1, 6-4'lük skorlarla. Bir sonraki turda Fognini 1 numaralı seribaşı Sırp takımla karşılaşacak Laszlo Djere.

Dev geri çekiliyor

Bunun yerine yapacak bir şey yok Matteo Gigante, N. Sıralamada 145. sırada yer alan ve elemelerden gelen, ATP turnuvasında ilk maçına çıkan Romalı tenisçi, İspanyollara 6-2, 2-0 yenilirken yaşadığı fiziksel sorun nedeniyle çekildi Roberto Carballes Baena, N. Dünyada 64.

Konular