Uluslararası Roma bugün: sahada Musetti, Arnaldi, Sonego ve Cecchinato

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
yağmur kazanır İtalyan Forumu. Birkaç kesinti, birkaç oyun tamamlandı. Bunlar arasında İspanyol AlcarazRoma’da başarılı bir çıkış yapan ve Sonegoüçüncü tura katılmaya hak kazanan. İtalya derbisi yarına ertelendi Musetti-Arnaldi ve maçı keskin nişancı Bautista Agut’a karşı.

21:33

Akşam programı yağmur nedeniyle iptal edildi

Yağmur, Internazionali d’Italia’nın kalan Cumartesi programını iptal ediyor. Karar, turnuva organizasyonuyla yapılan toplantının ardından alındı. Teklerde erkekler ve kadınlar arasında 10 maç iptal edildi, bunlardan 3’ü yarıda kaldı, kalan 7 maç hiç başlamadı. İkincisi arasında, mavi derbiyi aralarına sokacak olan akşam vardiyası da vardı. Arnaldi ve Musetti. Akşam kuponu sahipleri için, planlanan maçların bir setine bile katılmak mümkün olmadığı için Fitp, bilet iadeleri sağladı. Yarın program 11’de devam edecek.

???? Bugünkü maçlar hava koşulları nedeniyle tekrar başlamayacaktır.

Akşam seansı için biletler iade edilecek ve yarınki maç seanslarına erişim hakkı verilmeyecektir. Seans iptali durumunda geri ödeme politikasını web sitemizden öğrenin

— Internazionali BNL d’Italia (@InteBNLdItalia) 13 Mayıs 2023
20.50

Daha fazla yağmur, akşam seansı risk altında

Sonego’yu affedip Nishioka ile olan maçını bitirmesine izin verdikten sonra, yağmur Foro Italico’ya geri döndü ve bu noktada Lorenzo Musetti ile Matteo Arnaldi arasındaki İtalyan derbisini de içeren akşam seansını ciddi bir riske attı. Bu yağışlı Cumartesi günü, yağmur hakimdi: program 11.45’te, bir saatin dörtte üçü geç başladı, ancak birkaç dakika sonra oyun tekrar askıya alındı. Dövüşler 12.45’te yeniden başladı ve bugün Slovak Molcan’a karşı bir maç kazanmayı başaran ilk isim Rus Andrey Rublev oldu. Daha sonra oyun 14.10’da tekrar durduruldu ve 15.15’te kaldığı yerden devam etti. Soğuk havada, yavaş sahalar ve tribünlerde yağmurluk ve şemsiyelerle seyirci olmasına rağmen, maçlar daha sonra birkaç saat sürdü. Ardından 20’de yeni bir durakla tekrar yağmur yağmaya başladı. Altmaier ile Tiafoe (6-3 3-4 Altmaier) arasındaki gündüz seansının maçları, Tsitsipas ile Borges (Yunan 6-3 4-3 önde) ve Lehecka-Marozsan (2-1) arasındaki maçlar tamamlanmak üzere. Marozsan için üçüncü).

19:56

Üçüncü turda Sonego

Lorenzo Sonego Enternasyonallerin üçüncü turuna katılmaya hak kazandı. Dünyada 48 numara olan Turinli, Japonları düz setlerde yendi Yoshihito Nishioka7-5 6-3 için sıralamada 32 numara. Mavililer şimdi, çekilişin beşinci gücü olan Stefanos Tsitsipas ile Yunanlılar için 6-3 ve 4-3’te yağmur nedeniyle kesintiye uğrayan Portekizli Nuno Borges arasındaki maçın galibine meydan okuyacak.

Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego (sap)

19:20

Alcaraz: “Bir yılda çok büyüdük”

“Sadece bir yılda çok büyüdüm. Daha fazla deneyim kazandım. Harika oyunlar oynadım ve daha olgunlaştım.” O söyledi carlos alcaraz Enternasyonallerin ikinci turunda Romos-Vinolas’a karşı kazanılan zaferin ardından basın toplantısında. “Kendimi harika hissediyorum. Koşullar zor olsa bile – Foro Italico’daki yağmurlu gün hakkında yorum yapmaya devam etti – Bunun dışında insanların sevgisini hissettim. Sahada söylediğim gibi, çok şey olması harikaydı. Hayranların çoğu, gerçekten zor durumda, gerçekten zor bir günde bile, bütün gün onu bekliyor.” Ardından maçın sonunda kameraya yazılan “Roma’ya git” yazısını şehre değil José Mourinho’nun takımına atıfta bulunarak yorumluyor. “Roma’da oynayan bir arkadaşım vardı (Villar, ed). Serie A’yı pek takip etmem ama şunu söylemek istedim, Roma, dediğim gibi, kulüp için bazı maçları izliyorum çünkü oynayan bir arkadaşım vardı. orada,” diye açıkladı Alcaraz.

18:43

Tek bayanlar sonuçları

Üçüncü tur: Wang Xiyu (CHN) b. Taylor Townsend (ABD) 6-2, 0-6, 7-5; María Camila Osorio (COL) b. Caroline Garcia (FRA/N.5) 6-4, 6-4; Beatriz Haddad Maia (BRA/N.12) b. Magda Çizgisi (POL/N.17) 7-5, 6-4; Anhelina Kalinina (UKR/N.30) b. Sofia Kenin (ABD) 6-4, 6-2

17:58

Alcaraz, kazanan bir başlangıç. Pazartesiden itibaren yine 1 numara olacak

Kazanan çıkış carlos alcaraz. Dünyanın 2 numarası olan ancak 22 Mayıs Pazartesi gününden itibaren birinci sıraya geri döneceğinden emin olan İspanyol, vatandaşını geride bıraktı. Albert Ramos-Vinolas1 saat 27 dakikada 6-4 6-1’lik skorla ATP sıralamasında 72 numara.

17:02

Yağmur durumunda geri ödeme yöntemleri

Tennis Padel Federation, normalde “Bilet üzerinde belirtilen oturumda planlanan Antrenman veya Maçlardan hiçbiri belirtilen günde gerçekleştirilmezse, Organizatör tarafından bilet bedelinin iade edileceğini” bildirir (madde 6)”.
Ancak, her halükarda, meraklıların ihtiyaçlarını karşılamak için, FITP, bilette belirtilen oturumda planlanan maçlardan biri olsa bile (bilet bedelinin iadesi veya bilet fiyatına eşit bir kupon yoluyla) ikramları garanti edecektir. başladı ve ardından yağmur nedeniyle aynı oturumda planlanan diğer tüm maçlarla birlikte ilk oyunun (sözde set) bitiminden önce iptal edildi. FITP, yenileme zamanlarını ve yöntemlerini bildirecektir.

16:35

Alcaraz sahada

2 numaralı Atp Carlos Alcaraz’ın İspanya derbisinde Central’da Ramos Vinolas’a karşı ilk maçı. Yenilgi durumunda bile, Madrid’deki zaferinden yeni çıkmış olan İspanyol, Djokovic’i dünya rekorundan düşürecek.

(afp)

15:52

Yağmur ateşkes sağlar, sahaya döneriz

Yağmur, yağmur nedeniyle durdurulan Internazionali d’Italia maçlarının yeniden başlamasına izin vererek bir ara verdi. Pietrangeli sahasında, tribünlerde şemsiyeleri açık, metanetli seyircilerle Polonyalı Magda Linette ile Brezilyalı Beatriz Haddad Maia arasında planlanan ikinci maç başladı.

15:07

Rublev kazandı, ardından yağmur nedeniyle durdu

İtalya Enternasyonalleri’nde yağmur kahramanı. Program 11.30’da başladı ancak birkaç dakika sonra kötü hava koşulları nedeniyle maça tekrar ara verildi. Görüşmeler saat 12.45’te yeniden başladı ve Rusya Andrey Rublevaltıncı sırada yer aldı, Slovakyalıyı yenmeyi başardı Alex Molcan 6-3’lük skorla 6-4 üçüncü tura yükseldi. Sonra yağmur için başka bir kesinti. Devam eden diğer maçlar, hem erkekler hem de bayanlar kuralarında askıya alındı.

(afp)

konular