Uluslararası Roma bugün: Cecchinato ve Musetti üçüncü turda, Fognini elendi

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Şuradaki sahaya geri dön: İtalyan Forumu. Organizatörleri akşam oturumunu iptal etmeye zorlayan kötü hava koşullarıyla gölgelenen bir Cumartesi gününün ardından, Uluslararası takip edilecek farklı zorluklarla bir günü sahneliyorlar. Katılan birçok İtalyan: Marco Cecchinato üçüncü tura ulaştı lorenzo musetti ile derbi kazandı Matthew Arnaldionun yerine dışarı Fabio Fognini Ve Camila Giorgi. sahaya geri dön Jannik Günahkar. sekizincilerde Novak Djokovic.

>

21:35

Sinner, Shevchenko ile ilk seti kazandı

Biraz belirsizlikle başlıyorum, sonra mavi 6-3 kazanıyor

20:38

Sinner-Shevchenko maçı başlıyor

sırası geldi Jannik Günahkar. Mavililer artık Ruslara karşı sahada Şevçenko. Üçüncü turda maçı kim kazanırsa kazansın, Roma’daki Enternasyonaller’in ikinci turunda Arjantinli ile karşılaşacak. francisco cerundolo.

19:39

Ruud mücadele ediyor ama hak kazanıyor

Casper Ruud mücadele ediyor ama son 16 turuna çıkıyor. Dünyada ve tahtada 4 numara olan Norveçli oyuncu, ATP sıralamasında 49 yaşındaki Kazak Alexander Bublik’i 6-1 4-6 7-6 (0) yendi. Son 16 turunda Ruud, Djere ile karşılaşacak.

19:10

Elendi Coco Gauff

Coco Gauff, Foro Italico’yu selamlıyor. Dünyanın 5 numarası ve çekilişte altıncı favori olan Amerikalı, 38 WTA’da Marie Bouzkova (Çek Cumhuriyeti) önünde 4-6 6-2 6-2’lik skorla kaybetti.

17:26

Djokovic son 16 turunda

Novak Djokovic elemeyi son 16 turuna ortaladı. Dünyada 1 numara olan ve ilk seribaşı olan Sırp, Bulgar’ı yendi. Grigor Dimitrov, ATP sıralamasında 33, seribaşında 26 numara, iki saat 18 dakikada 6-3, 4-6, 6-1’lik skorla.

Novak Djokovic

Novak Djokoviç (reuters)

16:36

Musetti, Arnaldi ile derbiyi kazandı

git lorenzo musetti karşı ikinci tur derbisi Matthew Arnaldi. Yarışa ikinci turda katılan, dünyada 19 numara ve 18. seri başı olan Toskana, Foro Italico’daki ilk maçında 99 Atp’li Liguryalıyı joker kart sayesinde 6 puanla yendi. -4 6-4. Musetti için son 32 turundaki bir sonraki rakip Altmaier-Tiafoe maçının galibi olacak.

15:32

Fognini ve gelecek: “Hala eğlendirebilirim”

“Geleceği düşünmek istemiyorum. Yıl sonunda bir karar vereceğimi zaten söyledim. Hala eğlenebilirim… ağrılarım ve ağrılarım bana yardımcı olmasa bile” . Fabio Fognini Enternasyonallerde Rune’a karşı alınan yenilginin ardından basın toplantısında böyle konuşuyor. “Tenisim sıralamamı yansıtmıyor, sakatlıklar da dahil olmak üzere buna yol açan şeylerin bir kombinasyonu” diye ekledi. Roma’da oynanan üç tur hakkında yorum yaparken şöyle devam etti: “Turnuva kesinlikle olumluydu, başlamadan önceki Cuma günü kendimi iyi hissetmiyordum ama takımla bir denemeye karar verdik, içimden gelmedi. Bu joker kartı boşa harcıyorum. Sonra günden güne kendimi daha iyi ve daha iyi hissediyorum. Henüz %100 değilim, iyileşme sürecim yarı yolda ama uzun süredir sahaya bu şekilde çıkmadım, ne olursa olsun sonuçlardan.” 2-1’lik molada (ilk set) çekişmeli topa değinerek sözlerini bitiriyor: “Benim için iyiydi. Benim için çok faydalı olabilecek bir noktaydı ve oyunun ataletini değiştirdi. setten değil”.

15:07

Cecchinato’nun Hanfmann rakibi

Amerikalı için sürpriz eleme Taylor Fritz. İkinci turda dünya 9 numarası Almanya’ya 6-4 ve 6-1 yenik düştü. Yannick Hanfmannşimdi İtalyan Marco Cecchinato ile karşılaşacak.

15:04

Iga Swiatek son 16’da sorunsuz

Dünyanın 1 numarası ve son şampiyon İga Swiatek ukrayna’yı yenerek Enternasyonallerin 16. turuna sorunsuz bir şekilde kalifiye oldular Lesia Tsurenko, 68 Wta, 6-2 6-0 için. Sıradaki rakip Hırvat Donna Vekic ile Rus Liudmila Samsonova arasındaki maçın galibi olacak.

14:52

Tsitsipas ilerliyor, Sonego ile karşılaşacak

Stefanos Tsitsipas Enternasyonallerin üçüncü turunda Lorenzo Sonego ile karşılaşacak: dünyada 5 numara olan Yunan, Portekiz’i yendi Nuno Borges İki set halinde 6-3’lük çifte beraberlikle sonuçlanan toparlanma karşılaşmasında dün yağmur nedeniyle ara verildi.

14:48

Medvedev ileri

Dördüncü katılımda Roma’da ilk zafer Danil Medvedev. 3 numaralı seribaşı Rus, dünyada 43 yaşındaki Finn Emil Ruusuvuori’yi 6-4 6-2 yenerek üçüncü tura yükseldi. Sıradaki rakip İspanyol Bernabe Zapata.

14.15

Runes ile Fognini ko

için yapacak bir şey yok Fabio Fognini. 35 yaşındaki Liguryalı, dünyanın 130 numarası, 3. turda Danimarkalıya 6-4, 6-2 yenilerek Enternasyonalleri selamlıyor. Holger runesiATP sıralamasında ve tohumlamada 7 numara.

13:39

Fognini ilk seti kaybetti

Fabio Fognini karşı üçüncü tur maçının ilk setini kaybetti. Holger runesi. Danimarkalı 45′ dakikada 6-4 kazandı.

Fabio Fognini

Fabio Fognini

Fabio Fognini (reuters)

13:15

Binaghi: “Güvenlik nedeniyle Fognini-Rune Büyük Stand’da”

“Fognini ile Rune arasındaki maçın Grand Stand’da oynanması kararı, Fabio’nun Kecmanovic ile yaptığı maçta görülen katılım göz önüne alındığında, Pietrangeli’de garanti edemeyeceğimiz güvenlik nedenleriyle belirlendi”. o söyledi Angelo Binaghİtalyan ve Danimarkalı yetenek arasındaki maçın tarihi kort yerine Grand Stand Arena’da oynanması kararıyla ilgili olarak Federtennis’in bir numarası i.

13:06

Camila Giorgi elendi

Enternasyonal çekilişinde artık blues yok. camila gürcistanHalen yarışmada olan son temsilcimiz 3. turda elendi. Dünyada 37 numara olan Marches, Çek’e iki sette mağlup oldu. Karolina Muchova, WTA sıralamasında 52, bir saat 52 dakikada 7-6 (7-4) 6-2 skorla. 5-1 önde olduğu ilk sette boşa giden 7 set puanı Giorgi için büyük üzüntü.

Camila Giorgi

Camila Giorgi

Camila Giorgi (kol)

12:55

Fognini alanında

E bağlı Fabio Fognini. Liguria’dan 35 yaşındaki oyuncu son 16 turu için yer arıyor. Grand Stand sahasında Arena Fognini, Danimarkalı ile karşı karşıya geliyor. Holger runesidünya 7 numarası ve turnuvanın yedinci favorisi.

12:27

Üçüncü turda elendi

yoluna devam et Marco Cecchinato İtalyan Forumunda. Dünyanın 83 numarası olan 30 yaşındaki Sicilyalı, İspanyol’u 6-2 yenerek üçüncü tura yükseldi. Roberto Bautista AgutATP sıralamasında 25 ve seri başı 21 numara. Bir sonraki turda mavililer, beraberlikte 9 numara olan Amerikalı Taylor Fritz ile Alman Yannick Hanfmann arasındaki maçın galibi ile karşılaşacak.

Marco Cecchinato

Marco Cecchinato

Marco Cecchinato (sap)

konular