Sinner, Marsilya'daki ATP 250 turnuvasından vazgeçti. Organizatörler: “Bizi küçümsedi”, ardından gönderiyi kaldırdılar

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Jannik Günahkarsonrasında Avustralya Açık zaferioynamayacağım Marsilya'da 250 ATP turnuvası. Fransa turnuvasının organizasyonundan Pazartesi günü resmi iletişim geldi. Ben13 Provence'ı açınAncak bunu pek hoş karşılamadı ve resmi sosyal profillerine şunları yazdı: “Jannik Sinner, Open 13 Provence 2024'ü reddetti. Zverev ile görüşme halindeyiz ve cevapları bugün alacağız”. Yayınlandıktan yaklaşık 25 dakika sonra kaldırılan gönderi, yerine Sinner'ın “pes ettiği” söylenen başka bir gönderiyle değiştirildi.

Jannik Sinner yazan yazı küçümsemek Marsilya turnuvası

Jannik Sinner'ın Marsilya turnuvasını “küçümsediğini” söyleyen gönderi

Öte yandan, takımla Quirinale'de oynanacak maç için Perşembe gününe kadar Roma'da olacağı göz önüne alındığında, İtalyan futbolcunun Marsilya'ya hazır olması gerçekten karmaşık olurdu. Davis Kupası. Bu noktada önümüzdeki hafta sonunu Sesto'da geçirip ailesiyle vedalaşması ve ardından Monte Carlo'ya dönmesi düşünülebilir. Marsilya'da 250'nci yılla aynı tarihlerde düzenlenecek olan Sanremo Festivali'ne belki de ilk günlerde bir akşam gezisi ile.

Nicola Pietrangeli: “Ben dalkavuk değilim, Günahkar beni ağlattı”

kaydeden Paolo Rossi

29 Ocak 2024

Konular