Sinner, Halle'de dünya 1 numarası olarak ilk turnuvaya katıldı. Griekspoor'a karşı ilk maçı

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Jannik Günahkar önümüzdeki hafta sahalara dönecek. Roland Garros'ta kendisine ATP sıralamasında birincilik kazandıran Slam yarı finalinin ardından, 22 yaşındaki Güney Tirollü oyuncu sezona ATP 500'den çimlerde başlayacak. Halle.

Jannik Sinner eve dönüyor, Sesto kucaklıyor: “Ben sizden biri olarak kalacağım, daha doğrusu bizden”

Muhabirimiz Paolo Rossi tarafından

11 Haziran 2024

Sinner, dünyanın 1 numarası olarak ilk turnuva

Almanya'daki turnuva, Sinner'ın dünya 1 numarası olarak oynayacağı ilk turnuva olacak ve aynı zamanda İtalyan'ın daha önce oynayacağı tek turnuva olacak. WimbledonÇim Slam'i 1 Temmuz'da başlıyor. “Uyum sağlamak için çok az zamanınızın olduğu bir yüzey olan çim üzerinde oynamaya geri döndüğüm için mutluyum. Hepimiz hedefin Wimbledon'a hazır olmak olduğunu biliyoruz ve bu yüzden burada mümkün olduğu kadar çok maç oynamayı umuyorum. En başından itibaren benim için mükemmel bir test olacak, umarım hazırımdır.”

Beraberlik, Sinner, Griekspoor'a karşı

Günahkar ilk maçına Hollandalı karşısında çıkacak Tallon Griekspoor, ATP'de 23 numara ve daha önceki dört doğrudan maçında da mağlup olduğu 's-Hertogenbosch'ta yarı finalden yeni çıktı. Kura çekiminin İtalya tarafında ise Tsitsipas (çeyrek finaldeki olası rakip) ve Medvedev (yarı final) yer alıyor. Sinner için bu Halle'deki ikinci kariyeri olacak. 2022'de dizindeki problem nedeniyle starttan önce çekildi, geçen yıl Bublik'e karşı çeyrek finalde emekli oldu.

Diğer İtalyanlar başlangıçta

Skor tabelasında dört İtalyan daha var. Luciano Darderi41 numara, yolculuğuna 35 numara Alman Jan-Lennard Struff'a karşı başlayacak: kim kazanırsa kazansın ikinci turda Stefanos Tsitsipas'a meydan okuyabilecek. Flavio Cobolli50 numara, 8 numara Polonyalı Hubert Hurkacz ile karşılaşacak (daha önce eşi benzeri yok). Matteo Berrettini ilk maçına elemelerde çıktı. Çekilişte 2 numara olan Alexander Zverev'in ikinci turdaki olası rakibini belirleyecek karşılaşmada Lorenzo Sonego, Sırp Miomir Kecmanovic ile ilk maçına çıkacak. Bu onların beşinci doğrudan maçı olacak: Önceki maçların sonucu 2-2.

Sinner, dünyanın 1 numarası olarak ilk gün: “Şimdi Olimpiyat altını hayal ediyorum. Ve benden önce gelen 28 kişi arasından Federer'i seçtim”

Muhabirimiz Paolo Rossi tarafından

10 Haziran 2024

Günahkar da çiftlerde

Sinner aynı zamanda arkadaşı Hubert Hurkacz ile çiftlerde de kayıtlı: ilk maçına skor tablosunda 3 numara olan Nathaniel Lammons ve Jackson Withrow'a karşı çıkacaklar. Çiftler ana tablosunda 1 numara Azzurri Simone Bolelli ve Andrea VavassoriBu yıl sezonun ilk iki Slam'inde iki finale yükseldi. İlk çıkışlarına Griekspoor ve Struff adlı tekli oyunculara karşı çıkacaklar.

Konular