Samsun'da yanlışlıkla çöpe pırlantalarını attı

Ryan

Global Mod
Global Mod
Samsun'da yanlışlıkla çöpe pırlantalarını attı

Samsun'da pırlanta yüzüklerini yanlışlıkla çöpe atınca belediyeye haber verdi . Yoğun çabaların sonucunda yüzükler çöpten çıkarıldı.

Samsun'da yaşanan ilginç olayda Nurten Ketenci'ye ait 1 adet tek taş pırlanta yüzük ile 1 adet 5 taş pırlanta yüzük yanlışlıkla çöple beraber yer altı çöp konteynerine atıldı. Durumu fark eden Nurten Ketenci İlkadım Belediyesi'ne haber verip yardım istedi.

Nurten Ketenci'nin annesi Hava Sönmez de çöpün atıldığı yere giderek burada belediye ekipleri ile hummalı bir şekilde çöpte pırlanta yüzükleri aradı. İlkadım Belediyesi ekipleri yer altı konteyner vinci ile çöpü çıkartıp, yola boşaltarak burada temizlik görevlileri ile çöplerin içinde yüzükleri aradı. Gerçekleşen arama sonucunda pırlanta yüzükler bulundu.

Yüzüklerin bulunması üzerine Hava Sönmez, ‘Kızım yanlışlıkla pırlanta yüzükleri çöpe attı. Allah razı olsun bulundu. Allah kimseyi bunaltmasın. Allah herkesten razı olsun. Allah herkesi çocuk çocuğuna bağışlasın. Kızım çok eli açık. Çok iyiliksever birisi. Allah verdiklerini karşısına getirdi.’ dedi.

ALINTIDIR