Rublev teniste şunları söylüyor: “Bir testisimi kaybetme riskiyle karşı karşıyaydım”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Andrey Rublev testisini kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldı. Rus tenisçi bunu İsveç turnuvasının İsviçre'ye karşı oynadığı çeyrek final maçından önce Stockholm'de açıkladı. Stan Wawrinka.

Bölüm, şu anki no. ATP sıralamasında 7. son 16 turunda Bulgar takımına yenildi Grigor Dimitrov. Rublev testislerinde “tuhaf bir ağrı” şikayetiyle hastaneye gitti: “Doktorlar hemen beni kontrole aldılar ve acilen ameliyata aldılar. Testise giden kanın durması durumunda beş altı saat içinde ameliyat edilmesi gerektiğini, aksi halde tek ihtimalin ampütasyon olduğunu anlattılar: Şanslıydım çünkü ilk hissettiğim ağrıdan üç dört saat sonra beni ameliyat ettiler. böylece zamanında yetişmeyi başardılar. Beni uyutmadan önce ameliyathaneyle ilgili hatırladığım son şey testislerimin kesilmesine izin veren form imzalattıklarıydı.”

Rublev'in ABD Açık'tan sonra ameliyat olduğunu itiraf ettikten sonra Pekin'de bizi şaşırttığını hatırlıyor musunuz?

“Neredeyse topumu kaybediyordum”

İşte hikayenin tamamı: pic.twitter.com/dkYzlD3vjY

— Tennis Masterr (@tennismasterr) 17 Ekim 2024
Yarı eğlenen, yarı utanan tenisçinin hikayesi

Rublev hem eğlenip hem de utanan arasındaki hikayeyi şöyle anlattı: “Neyse ki şu anda her şey yolunda. Başıma gelenleri akıllıca nasıl tanımlayacağımı bilmiyorum. Eğer komik bir şekilde konuşmam gerekirse şunu söyleyebilirim…Neredeyse topu kaybediyordum.”