Rafa Nadal, İtalya Enternasyonallerinden de vazgeçti

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
rafael nadal Internazionali Bnl d’Italia için oynamaktan da vazgeçti. 3,5 ayı aşkın süredir forma giyemeyen 36 yaşındaki İspanyol o kadar çok uğraştı ki son günlerde daha iyi hazırlanabilmek için turnuvanın resmi toplarının gönderilmesini istedi. titizlik.

Herkese merhaba!
Roma’ya gidemeyeceğime dair çok duyuru duydum. İtalyan taraftarların tüm sevgisi ve desteğiyle profesyonel ve kişisel kariyerime damgasını vuran diğer turnuvaları ne zaman kaçırmam gerektiğini herkes bilir. pic.twitter.com/attH8MQWU4

— Rafa Nadal (@RafaelNadal) 5 Mayıs 2023
Nadal’ın duyurusu: “Benim için çok değerli olan bir turnuvayı kaybetmek beni incitiyor”

Bunun yerine bugün Twitter’daki duyuru: “Herkese selam! katılamayacağımı açıkladığım için çok üzgünüm Roma. Profesyonel ve kişisel kariyerime damgasını vuran turnuvalardan birini daha kaybetmenin beni ne kadar üzdüğünü hepiniz biliyorsunuz.”

Rafa Nadal da Madrid’den vazgeçiyor: “Zor durum”. Risk altında Roma ve Paris

20 Nisan 2023

Nadal 130 gündür resmi maça çıkmadı

Qdolayısıyla, eğer geri dönerse, doğrudan orada olacaktır. Roland Garros28 Mayıs’ta yapılması planlanan yılın ikinci Grand Slam’i, 14 kez kazandığı bir turnuva: ama hangi formda? Toprak zeminde tek bir turnuva bile oynamadan Paris’i kazanabileceğini kanıtlamak istemiyorsa, son 130 günde tek bir maç bile oynamadan ve son 10 ayda sadece 5 galibiyet alarak. Zamanında en iyi seviyesini bulabilecek mi? Gerçekten Süpermen gibi olurdu.

konular