Rafa Nadal da Madrid’den vazgeçiyor: “Zor durum”. Risk altında Roma ve Paris

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Madrid bile değil. Monte Carlo ve Barselona’yı atladıktan sonra, rafael nadal hazır değil ve önümüzdeki hafta Madrid Açık’ta görünmeyecek bile. Kısacası, Ocak ayında Avustralya Açık’ta meydana gelen kalça yaralanmasının iyileşmesi tamamlanmadı ve bu noktada, 22 kez düzenlenen turnuvanın verimliliği bir yana, Roma ve Roland Garros’a dönüşün üzerine bile gölge düşüyor. Grand Slam’in galibi iki büyük olayla toprak zeminde karşılaşabilir.

Herkese merhaba. Sizinle doğrudan iletişim kurmayalı uzun zaman oldu. Zor bir hafta ve ay geçirdiler. Bildiğiniz gibi Avustralya’da, Psoas’ta büyük bir sakatlık geçirdim. pic.twitter.com/m0TbsGFn5t

— Rafa Nadal (@RafaelNadal) 20 Nisan 2023
Nadal, Melbourne Park’ta ikinci tur mağlubiyetle şampiyonluk savunmasını engelleyen sakatlık geçirdikten sonra mevcut Barselona Açık’tan önce Indian Wells, Miami, Monte Carlo turnuvalarını kaçırdı. Mackenzie Mcdonald. Nadal, sosyal medyada paylaştığı bir videoda, “Başlangıçta altı ila sekiz haftalık bir iyileşme dönemi olması gerekiyordu ve şimdi on dört yaşındayız” dedi. “Gerçek şu ki, durum beklediğimiz gibi değil. Tüm tıbbi endikasyonlara uyuldu, ancak bir şekilde gelişme bize ilk başta söylendiği gibi olmadı ve kendimizi zor durumda bulduk”.

Djokovic dirseğinden yaralandı. Nadal her zaman yokken, tenisin kralları için gelecek belirsiz

kaydeden Paolo Rossi

18 Nisan 2023

“Haftalar geçiyor” diye devam ediyor Nadal, “ve Monte Carlo, Barcelona, Madrid, Roma, Roland Garros gibi kariyerimin en önemli turnuvalarında oynayabilme arzusu vardı ve şu an için Monte’yi özlüyorum. Carlo ve Barcelona. Maalesef Madrid’de olamayacağım.” 14 kez kazandığı Paris’te sahalara geri dönme arzusu onu iyimser yapmayan bir durumla çatışır. “Yaram henüz iyileşmedi ve neye yarışmam gerektiğini anlayamıyorum. Antrenman yapıyordum ama birkaç gün önce rotamızı biraz değiştirmeye, başka bir tedavi uygulamaya ve iyileşmeye çalışmak için işlerin düzelip düzelmediğine bakmaya karar verdik. sonra ne olacak. Son tarih veremem çünkü bilseydim size söylerdim ama bilmiyorum. Şimdi böyle”.

konular