Pietrangeli: “Berrettini reklamcılık hakkında çok fazla düşünüyor. Sinner en iyi İtalyan tenisçidir”

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
“Yeni bir Nicola Pietrangeli var mı? Sinner şu anda en iyi İtalyan tenisçi; o bir şekilde “şarkı söylüyor”, ben başka bir şekilde söyledim. Bana kıyasla bir avantajı var: o “Alman”. Kelimesi Nicholas Pietrangeli, Roma’da yabancı basından Spor Yaşam Boyu Başarı Ödülü alan efsanevi İtalyan tenisçi. “Şu anda İtalya’da en iyi oynayan kişi, lorenzo musetti, ancak Günahkar kesinlikle burada durmayacak. Grand Slam kazanırsa? Bilseydim, bahse girerdim ki…” Ancak eski mavi şampiyon için “herkes onu sevmese de” dünyanın en iyisi Novak Djokovic. Nadal – diye bitiriyor – bana biraz yıpranmış görünüyor”.

Tenis, “A takımı”, 1976’dan 1980’e kadar raketin İtalya’sını konu alan belgesel dizisi
Pietrangeli: “Berrettini Panatta gibi”

Pietrangeli ayrıca bir kazı başlattı. Matthew Berrettiniyaralanma nedeniyle durdu ve son aşk ilişkisi için dedikodu dergilerinin kapaklarında yer aldı. melisa satta. “Bana öyle geliyor ki kendini tenisten çok reklama adadı. O iyi bir çocuk ama biraz Panatta’ya benziyor: belden yukarısı harika, ama bacakları …”.

Matteo Berrettini ve Melissa Satta, bu gerçek aşk: toplum içinde öpücükler ve aile üyelerine sunum

08 Şubat 2023

konular