Musetti, Marakeş’te ilk kez iyi: Çeyrek finalde, Vavassori de önde. Fognini, Monte Carlo yok

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Kazanan çıkış lorenzo musetti toprak kortlarında düzenlenen “Grand Prix Hassan II”, ATP 250’de 562.815 Euro para ödülü ile Marakeş, Fas’ta. Turnuvanın bir numaralı seri başı olarak doğrudan ikinci tura yükselen 21 yaşındaki Toskana, dünya 21 numarası, Fransız’ı yendi. Hugo Gaston, 6-2 6-3 puanla sıralamada 104. Indian Wells ve Miami’de Masters 1000’de ilk turda elendikten sonra zam peşinde koşan Musetti, çeyrek finalde başka bir Fransız ile karşılaşacak. Alexandre MüllerPerugian’ı çift 6-4 ile ortadan kaldıran Francesco Passaro.

Vavassori iki maç puanı kurtardı ve ilerledi

Çeyrek finale yükseldi, kariyerinde ana devrede bir turnuvada da birinci oldu Andrea Vavasori. Dünyanın 201 numarası olan ve elemelerden gelen 27 yaşındaki Torinolu oyuncu, İspanyol’u üç sette yendi. Jaume Munar, 83 ATP sıralamasında: 6-7(4) 7-6(6) 6-4 Final skoru, ikinci yarının tie-break’inde üst üste iki maç puanını iptal eden Vavassori’nin lehine. Dün programı etkili bir şekilde durduran yağmur nedeniyle maç bugüne ertelenmişti. Mavililer yarı final için İngilizlerle karşılaşacak daniel evansAvustralyalı Alexei Popyrin’i 6-1 6-3 yenen seri başı 2 numara.

Fognini, Monte Carlo’yu atladı

Instagram’daki bir gönderiyle Fabio Fognini oynamayacağını açıkladı. Monte Carlo Ustaları 1000, 2019’da kazandığı ve joker kart aldığı bir turnuva. “35 yaşındaki Liguria’lı oyuncunun sözleri – Montecarlo turnuvasına katılamayacağım için büyük bir üzüntüyle iletişim kurmak zorundayım. Estoril’de yaşadığım ayak sakatlığı maalesef oynamama izin vermiyor. Önümüzdeki birkaç gün bunun boyutunu öğreneceğim. Gerçekten mahvoldum. Monte Carlo turnuvasını ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz. Organizatörlere davetleri için teşekkür ediyorum ve yakında sahalara geri dönmeyi umuyorum.”

konular