Miami, Sinner Rublev’i yendi ve üst üste üçüncü kez çeyrek finale yükseldi

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
ROMA – A Jannik Günahkar büyük toz içinde sevinç ve doyum verir Beni seviyorsun. için Ustalar 1000 mavi Ruslardan kurtulur Andrey Rublev 16 tur ve i kazan çeyrek final (arka arkaya üçüncü yıl)Finlandiyalı Ruusuvuori ve Hollandalı Van de Zansdschulp arasında oynanacak.

Ama bu yarın. Bugünden bahsedelim: dünyadaki altı numaradan kurtulmak için bir saat on iki dakika: ağda bile ölümcül bir sağlamlıkla bir Günahkarın önünde sersemlemiş görünen bir Rublev’e kesin bir 6-2, 6-4: (ilk sette) Stefan Edberg’in bile imreneceği bir durdurma voleybolu verildi.

Günahkar, ATP sıralaması: sanal sayı 9

Bu zaferle, bu çeyrek finallerle, Sinner neredeyse sıralamalarda başka bir pozisyon kazanıyor ve en üst sıradaki yerini eşitliyor: dünyadaki dokuz numara. Sekiz as ve çift hata yok, %85 servis puanı ve %68 ikinci top. Ve sonra: 58 puan (44 ruble). Eh, bunlar İtalyan’ın açık hakimiyetini tasdik eden verilerdir. Ve ekleyelim, böyle bir zafer sadece güven vermez. Başkalarına güçlü bir mesaj verin, Günahkar’ın haftadan haftaya büyümesini onaylayın.

“Bütün gün elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Rublev kolay bir rakip değildi çünkü iyi servis atıyor ve sert şut atıyor. Oyun tarzımı değiştirmem gerekiyordu, bunu yaptım ve daha da iyi servis attım.” Jannik Sinner’ın analizi çok sıcak. “Seviyem mükemmeldi, kendimi iyi hissettim. Servis açısından en iyi servis yaptığım maçtı. Taktik değiştirmeye çalıştım, ondan daha agresif olmaya çalıştım. Memnun oldum, devam edelim.” bunun gibi”.

Pekala, ve sonra gelecek: rakip kim olursa olsun, çeyrek final kesinlikle elinizin altında. Ve sonra… ve sonra teorik olarak Alcaraz. O da iki maç kazanmak zorunda kalacak (hala son 16’yı oynaması gerekiyor), ancak Indian Wells’teki Kaliforniya maçının harika bir rövanşı olacak.

Darren Cahill: “Sinner bir numara olmak için her şeye sahip. En iyi koçların neden harika tenisçiler olmadığını açıklayacağım”

kaydeden Paolo Rossi

26 Mart 2023

konular