Mert Optik’te 175. Yıla özel eğitim semineri

Ryan

Global Mod
Global Mod
Mert Optik’te 175. Yıla özel eğitim semineri
Dünya’nın önde gelen mercek markası “Zeiss” 175. yılına özel eğitim seminerinde Mert Optik çalışanları ile buluştu. Mert Optik çalışanları, Zeiss Türkiye distrübütörü ve Cem-fa Optik Genel Müdürü Cem Altındağ ile Optometrist Müyesser Altındağ’ın sunumlarıyla ayrıntılarını pekiştirdi.

Optik bölümünün kuvvetli kuruluşu Mert Optik, Alman kökenli “Zeiss” firmasınındistürübitörlerini İzmir’de konuk etti. Birincilere imza attığı gözlük dalında, önder olan Mert Optik, Genel Koordinatör Burcu Gümüştaş’ın teşebbüsleriyle Ege Palas Oteli’nde düzenlenen görüşmede çalışanlarının yeni bilgilerle donanmasını sağladı. Cem Altındağ ve Müyesser Altındağ’ın farklı dizaynları ve markaları tüketiciyle buluşturan Mert Optik çalışanlarına verdiği seminerde sorulması gereken şayet olmazsa olmaz sorular ve günlük hayatta tesirli olabilecek şahsa özel tasarım gözlük camları ön plandaydı.

Mert Optik, İzmir’den başlayan seyahatini Ege Bölgesi’nin akabinde Türkiye pazarına taşıyan gözlük kesiminin değerli bir zincir mağazası. Kalite ve hizmet standartlarını yükseltmek ismine yaptığı çalışmalarla göz doldurarak, daima değişen ve gelişen dünyada çalışanlarına yaptığı yatırımlarla da dikkat çekiyor. Cam markaları ile düzenlenen eğitimlerle çalışanlarını donatan Mert Optik 175. yılını dolduran Zeiss markasının temsilcileri tarafınca verilen bilgilerle donanarak ayrıntılarını güncelledi.

Carl Zeiss firmasının 175. Yılı, gözlük camlarına genel bakış, Zeiss eser kümesi ve teknolojileri, Zeiss progresif ve Light eserleri, Hayvan Modeli ve 4 temel insan karakteri üzere mevzuların bilgileri Cem Altındağ ve Müyesser Altındağ’ın renkli sunumları ve anlatımlarıyla paylaşıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR