Manisiz Ömür Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde karne merasimi düzenlendi

Ryan

Global Mod
Global Mod
Manisiz Ömür Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde karne merasimi düzenlendi
İki ay evvel eğitim faaliyetine başlayan ve resmî açılışı 3 Aralık 2021 Cuma günü gerçekleştirilen Kervansaray Manisiz Ömür Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde hizmet alan öğrencilere bir haftalık yarıyıl tatili öncesinde sembolik karne merasimi düzenlenerek Muvaffakiyet Dokümanları verildi.

Hayata Pürüz Yok Hizmet Aracı ve Manisiz Ömür Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi ile hemşehrilerimize hizmet sunan Kırşehir Belediyesi, 21 Ocak 2022 Cuma günü başlayacak olan yarıyıl tatili niçiniylegerçekleştirilen Kervansaray Manisiz Hayat Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde bir merasim gerçekleştirdi.

Belediye Lider yardımcımız Nuri Araz, Halk Eğitim Müdürü Ahmet Yegin’le birlikte katıldığı merasimde yaptığı konuşmada “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde açılışınıyaptığımız gerçekleştirilen Kervansaray Manisiz Ömür Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde 21 Ocak 2022 Cuma günü prestiji ile bir haftalık tatile girecek olan 35öğrencimize Muvaffakiyet Evrakı vermenin memnunluğunu yaşıyoruz. Bir haftalık orta tatilin akabinde fotoğraf, vücut eğitimi, müzik, ruhsal danışmanlık vb.hizmet ve eğitimlerimiz kaldığı yerden devam edecek.” dedi.

Bir haftalık tatile girecek olan Kervansaray Manisiz Hayat Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde yapılan merasime İstanbul’da yapılan bir toplantı niçiniyle katılamayan Belediye Liderimiz Selahattin Ekicioğlu ise yaptığı yazılı açıklamayla şunları söylemiş oldu:

“Kervansaray Manisiz Hayat Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ndeki çalışmalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimize hizmet vermenin memnunluğunu daima bir arada yaşıyoruz.

Merkezimizde, Kırşehir’de bulunan engelli vatandaşlarımızın birlikte vakit geçireceği, vücut eğitimi, el işi kursu, fotoğraf, ahşap boyama, müzik, bilgisayar kursu, danışmanlık vb. alanlarında hizmet alabilecekleri projemizle epeyce değerli ve örnek bir muhtaçlığı karşılıyoruz.

Kervansaray Manisiz Hayat Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde, engel(siz) vatandaşlarımız hizmetlerimizden faydalanabilmek için yapılan açılışla bir arada hizmet ve eğitim almaya başladılar. Kırşehir Belediyesi olarak yemin ettiğimiz projeleri hemşehrilerimizden aldığımız dayanakla bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz ve buna benzeri çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek.

Bu kapsamda 21 Ocak 2022 Cuma günü prestiji ile Muvaffakiyet Dokümanlarını alarak bir haftalık yarıyıl tatiline giren tüm öğrenci ve velilerimize güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR