Lider Böcek’ten A.Ü Rektörü Özlenen Özkan’a teşekkür ziyareti

Ryan

Global Mod
Global Mod
Lider Böcek’ten A.Ü Rektörü Özlenen Özkan’a teşekkür ziyareti
Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ı ziyaret etti. Hastalığı ve tedavisi devrinde kendisine verdiği dayanak için teşekkür eden Böcek, “Akdeniz Üniversitesi benim yaşamama vesile oldu” dedi. Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, 108 gün süren Covid 19 tedavisinin akabinde sıhhatine kavuşmasında büyük rolü olan Akdeniz Üniversitesi’ni ziyaret etti. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ın makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gülbin Arıcı ve Prof. Dr. Cengiz Toker de bulundu. Lider Böcek, tedavi olup bugünlere gelmesine vesile olan Özkan ve tüm hekimlerine teşekkür etti.İYİ Kİ VARSINIZ“Akdeniz Üniversitesi benim yaşamama vesile oldu” diyen Lider Böcek, “Sizin nezdinizde tüm tabiplere teşekkür ederim. Bugünlere gelmeme vesile oldunuz. Hastaniçin çıkıp hizmetlerime devam edebilir miyim? diye hayal kurmuştum. Bu hayalim gerçeğe dönüştürdünüz. Bu yüzden protokol gereği birinci ziyaretimi Vali beyefendiye yapmıştım. Bu haftaya da birinci sizi ziyaret ederek başlamak istedim. Tedavim müddetinde emeği geçen bütün hekimlerime, sıhhat çalışanlarıma, hizmetli arkadaşlarıma ve başta size hayli teşekkür ediyorum. İnşallah bundan daha sonra da birebir azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her şey için epey teşekkür ederim düzgün ki varsınız” diye konuştu.GURURLANDIKAkdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan da, hem eski bir hastasını tıpkı vakitte Büyükşehir Belediye Başkanı’nı ağırlamaktan büyük memnunluk duyduğunu söylemiş oldu. Özkan, “Sizi her manada sağlıklı, sıhhatli görmekten hayli memnunuz. nazaranvi periyot alır almaz birinci sizin tedavinizi yapmak durumunda kaldık. Birinci bakılırsavimiz muvaffakiyetle sonuçlandı. İnşallah bu Covid belasından çabucak kurtuluruz. Sizi bu biçimde sağlıklı görmek bizi epey gururlandırdı” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR