Koçtaş Gereksinim Sahibi Okulların “Yanı Başında”

Ryan

Global Mod
Global Mod
Koçtaş Gereksinim Sahibi Okulların “Yanı Başında”
Koçtaş, ”Yanı Başında” programı ile öğrencilerin daha pak ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için muhtaçlık sahibi ilköğretim okullarının yenilenmesine katkıda bulunuyor. Koçtaş, program aracılığıyla muhtaçlık sahibi okulların iç cephelerinin yenilenmesi için boya ve boyacı gereçleri takviyesi sağlıyor. 2021 yılında Türkiye’nin farklı vilayetlerinde yer alan 22 okulun yanı başında olan Koçtaş, 25.yılını kutladığı bu yılın sonuna kadar toplamda 25 okulun yenilenmesine katkıda bulunacak. Koçtaş Genel Müdürü İhtilal Kılıçoğlu, Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallar Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip, programın iç cephe boya sponsoru Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Cemal Drahor, Polisan Kansai Boya Pazarlama ve Kanal Strateji Yöneticisi Işık Azade Yazgan ve boyacı gereçleri sponsoru İzmir Fırça İdare Konseyi Lideri Orhan Dilberoğlu iştirakiyle İstanbul’da yenilenen okullardan Muhittin Üstündağ İlkokulu’nu ziyaret etti.

hayatın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Koçtaş, çocukların daha pak ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için muhtaçlık sahibi ilköğretim okullarına takviye oluyor. Koçtaş, hayata geçirdiği ‘Yanı Başında’ programı aracılığıyla, muhtaçlık sahibi okulların iç cephelerinin yenilenmesi için boya ve boyacı gereçleri takviyesi sağlıyor. Koçtaş, 2020 yılında 7 okula iç cephe boyası ve boyacı materyalleri takviyesi verdi. 2021 yılında ise Polisan Kansai Boya ve İzmir Fırça sponsorluğunda bugüne kadar Kırıkkale, Adana, Mardin, İzmir, Diyarbakır, Mersin, Tekirdağ, İstanbul, Hatay, Samsun, Zonguldak, Şanlıurfa, Aydın, Düzce, Manisa, Balıkesir, Yozgat ve Bursa’da yer alan 22 okulun yenilenmesine katkıda bulundu. Koçtaş, 2021 yılı sonuna kadar 25. yılı kapsamında toplam 25 okulun ‘Yanı Başında’ olacak.

Koçtaş Genel Müdürü İhtilal Kılıçoğlu, Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallar Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip, programın sponsorları Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Cemal Drahor, Polisan Kansai Boya Pazarlama ve Kanal Strateji Yöneticisi Işık Azade Yazgan ve İzmir Fırça İdare Şurası Lideri Orhan Dilberoğlu eşliğinde yenilenme çalışmaları tamamlanan Muhittin Üstündağ İlkokulu’nu ziyaret etti. Ziyaret daha sonrası açıklama yapan İhtilal Kılıçoğlu, Koçtaş’ın beşere ve topluma kıymet katma misyonuyla çeşitli projeler hayata geçirdiğini belirterek “Koçtaş olarak eğitim alanında verdiğimiz takviyeleri tek bir çatı altında topladık ve geçtiğimiz yıl “Yanı Başında” programımızı başlattık. Bugün ziyaretimiz sırasında da gördüğümüz üzere, öğrencilerimizin daha âlâ ortamlarda eğitim almalarına takviye olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Bu vesileyle programımızın daha epey okula ulaşması için bizi destekleyen ve bugün ziyaretimizde de bize eşlik eden Polisan Kansai Boya ve İzmir Fırça temsilcilerine bir kere daha teşekkür ediyorum. Koçtaş’ın en büyük gücü olan çalışanlarımızın takviyesiyle, muhtaçlık sahibi okulları belirliyoruz. Mağazalarda oluşturduğumuz gruplar, bölgelerindeki gereksinim sahibi okulları tespit ediyor ve bu okullara gerçekleştirdikleri ziyaretlerle gereksinim tahlillerini yapıyorlar. bu biçimdesine değerli bir projede çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyor, bu vesileyle emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki devirde daha epey gereksinim sahibi okula ulaşmak için çalışmalarımıza tüm süratiyle devam ederek Yanı Başında programımızı orta vermeden sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR