Koçdigital’den Bilgi Ve İleri Analitik İçin Eğitim Atağı!

Ryan

Global Mod
Global Mod
Koçdigital’den Bilgi Ve İleri Analitik İçin Eğitim Atağı!
KoçDigital, nitelikli insan gücü yetiştirme vizyonu ile iş dünyasına hizmet etmeye devam ediyor.

Şirket bünyesindeki KoçDigital Academy; Boston Consulting Group, Koç Üniversitesi akademisyenleri ve KoçDigital uzmanları tarafınca oluşturulan programla bilgi analitiği alanında derinleşmek isteyen bölüm ve departman bağımsız tüm profesyonellere yönelik eğitim veriyor.

Bugüne kadar bu alanda 130 mezun veren KoçDigital Academy’nin İş Dünyası için Data ve Analitik (Data & Analytics for Business) ismini taşıyan programı için son müracaat tarihi 1 Kasım 2021.

İSTANBUL-
Bilgiden kıymet üretmeyi hedefleyen kurumların tahlil ortağı KoçDigital’in bölüm bağımsız tüm profesyoneller için hazırladığı KoçDigital Academy “İş Dünyası için Data ve Analitik (Data & Analytics for Business) Programı”nın yeni devri 8 Kasım Pazartesi günü başlıyor.

KoçDigital, Boston Consulting Group (BCG) ve Koç Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen program, dataya odaklı çalışmak isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlandı.

Online olarak gerçekleşecek programa iştirak için kayıtlar 1 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek.

Üretimden pazarlamaya, insan kaynaklarından bilgi teknolojilerine kadar kurumların tüm iş süreçlerinde datadan paha yaratmak isteyen her profesyonelin katılabileceği KoçDigital Academy “İş Dünyası için Data ve Analitik (Data & Analytics for Business Programı)”ndan bugüne kadar 130 iş insanı mezun oldu.

Tecrübe odaklı eğitim

Program, ileri analitik, büyük data, yapay zeka ve objelerin interneti üzere ileri teknolojileri günümüzün gelişen yeni iş modelleriyle entegre ederek kesim tecrübeli mentorler eşliğinde proje tecrübesi odaklı bir eğitim modeli sunuyor.

BCG’nin dünya çapındaki farklı kesimlerden gerçek iş tecrübelerinin yanı sıra KoçDigital’in kapsamlı iş pratikleri ile zenginleştirilen program, ülkemizin saygın eğitim kurumlarından Koç Üniversitesi’nin akademisyenleri ve müfredatıyla destekleniyor. Pandemi kurallarında online olarak gerçekleşen program, esnek uygulamasıyla profesyonellerin eğitime ayırdıkları vakti daha verimli kullanma ve “iş ortasında pratik yapma” avantajı da sunuyor.

Programa kendi iş alanlarında gelişmiş analitik ve yapay zeka tahlillerini kullanan, giderek büyüyen data idaresi, tahlili ve ilgili başka BT takımlarıyla çalışma gereksinimi duyan kesim bağımsız tüm iş profesyonelleri katılabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR