Hayat Uzunluğu Eğitim Ünitesi BİLGİ Eğitim yeni programlarla eğitime başlıyor

Ryan

Global Mod
Global Mod
Hayat Uzunluğu Eğitim Ünitesi BİLGİ Eğitim yeni programlarla eğitime başlıyor
İstanbul Bilgi Üniversitesi çatısı altında Hayat Uzunluğu Eğitim Ünitesi olarak ferdî ve kurumsal eğitim programları sunan BİLGİ Eğitim, yeni programlarıyla eğitime başlıyor. BİLGİ Eğitim kişisel ve kurumsal eğitimler, seminerler ve konferanslar ile rekabet gücünü artırmak, şahsi ve kurumsal gelişmenin desteklenmesine öncülük etmek ve tahlil iştirakleri geliştirerek tüm bölümlerde daima eğitim külçeşidini yerleştirmeyi hedefliyor. Arizona State Üniversitesi ve Thunderbird School of Küresel Management işbirliğiyle gerçekleştirilen yönetici geliştirme eğitimleriyle ise 4. Sanayi İhtilali’nin gerektirdiği yetkinliklerle donanmış global başkanlara ve yöneticilere eğitim vermeyi amaçlıyor

“Okul için değil hayat için öğrenmeliyiz” unsuruyla yola çıkan İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde Hayat Uzunluğu Eğitim Ünitesi olarak hizmet veren BİLGİ Eğitim yeni programlarıyla eğitime başlıyor. BİLGİ Eğitim mesleksel gelişime yönelik ferdî ve kurumsal sertifika programları geliştirerek farklı iş ve ilgi alanlarından farklı yaş ve meslek kümelerine muhtaçlıkları doğrultusunda eğitimler sunuyor. BİLGİ Eğitim’in programında idare hünerlerinden psikolojiye, taşınabilir oyun geliştirmeden lisan programlarına, küçük MBA programından espor ve yeni kuşak spor aktifliklerine kadar hayli geniş bir yelpazede online ve sınıf içi eğitim içerikleri bulunuyor.

Arizona State Üniversitesi ve Thunderbird School of Küresel Management ile işbirlikleri

BİLGİ Eğitim eğitimci takımında akademisyenleri, kanaat başkanlarını, iş dünyasının önde gelen profesyonellerini ve fikir liderliğinde önde gelen bir global kaynak olan Thunderbird School of Küresel Management’ın eğitimcilerini bir ortaya getiriyor. Arizona State Üniversitesi ve Thunderbird School of Küresel Management ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında verilen yönetici geliştirme eğitimleri ile 4. Sanayi İhtilali’nin gerektirdiği yetkinliklerle donanmış global başkanlara ve yöneticilere eğitim vermeyi amaçlıyor.

Ömür uzunluğu eğitim külçeşidini yerleştirmek hedefleniyor

Düzenlenecek ferdî ve kurumsal eğitimler, seminerler ve konferanslar ile rekabet gücünü artırmak, şahsi ve kurumsal gelişmenin desteklenmesine öncülük etmek ve tahlil iştirakleri geliştirerek tüm dallarda daima eğitim külçeşidini yerleştirmek hedefleniyor. Geleceğin yetkinlikleri ve hayat uzunluğu öğrenme unsurları gözetilerek hazırlanan eğitim programlarında iştirakçiler, onlarca farklı ve yenilikçi dersi çevrimiçi olarak alabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR