Günahkar durur, Paolini durmaz: durmak istemez

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
Londra – Hatırlama anında, Jannik Günahkar gelenek ve göreneklere güveniyor: Birkaç günlüğüne Sesto'daki evine gidecek. Geçmişte, belirsiz anlar yaşadığında veya kariyeri için önemli kararlar almak zorunda kaldığında bunu her zaman yapmıştı.

TOPSHOT - İtalya'dan Jannik Sinner, 9 Temmuz 2024'te Londra'nın güneybatısındaki Wimbledon'daki All England Lawn Tennis and Croquet Club'da düzenlenen 2024 Wimbledon Şampiyonası'nın dokuzuncu gününde erkekler tekler çeyrek final tenis maçında Rusya'dan Daniil Medvedev'e karşı oynadığı maçta tıbbi mola sırasında personele konuşuyor. (Fotoğraf: HENRY NICHOLLS / AFP) / YAZI KULLANIMIYLA SINIRLIDIR

TOPSHOT – İtalya'dan Jannik Sinner, 9 Temmuz 2024'te Londra'nın güneybatısındaki Wimbledon'daki All England Lawn Tennis and Croquet Club'da düzenlenen 2024 Wimbledon Şampiyonası'nın dokuzuncu gününde erkekler tekler çeyrek final tenis maçında Rusya'dan Daniil Medvedev'e karşı oynadığı maçta tıbbi mola sırasında personele konuşuyor. (Fotoğraf: HENRY NICHOLLS / AFP) / YAZI KULLANIMIYLA SINIRLIDIR

Sahneden çıkış Wimbledon Özellikle onun olgunlaşma şekli nedeniyle onun için acı vericiydi. Bu yüzden biraz zamana ihtiyacı vardı ve oynamamaya karar verdi. Yeterlitoprak kort turnuvası İsveç. Bunu Instagram'da duyurdu. “Kolay bir karar değildi çünkü oynamayı çok isterdim, ancak takım ve doktorlar bana dinlenmek ve iyileşmek için biraz zaman ayırmamı tavsiye ettiler. Gelecekte Bastad'da oynamayı umuyorum, bana güzel bir turnuva olduğu söylendi.”

Katılım, Olimpiyatlar nedeniyle toprak korta dönüş yapılması amacıyla planlanmıştı Paris toprak kortta tekler ve çiftler turnuvalarının planlandığı, yine Roland Garros27 Temmuz'dan 4 Ağustos'a kadar. Takım şu an için dağıldı: Darren Cahill Avustralya'ya döndükten sonra Amerika turundan başlayarak gruba yeniden katılacak. Simone Vagnozzi ve Umberto Ferrara kendilerini Olimpik yaklaşıma adayacaklar.

Bugün Paolini tarihi yarı final için sahada

Bu arada, Wimbledon'da aksiyon devam ediyor: bugün (Centre Court'ta saat 14.30'da, Sky'da canlı yayın) Jasmine Paolini finalde Hırvat Donna Vekic'e karşı oynayacak: ikisi de aynı yaşta, turnuvanın sürprizleri. Bir kereliğine, Pauline saf bir hazırlık nöbeti yaşadı: Roland Garrosaslında dinlenme gününde Sara Errani ile çiftler maçı yapmıştı ama burada erken ayrıldılar.

Ancak işler böyle giderse (bugün) Paulineyarın ile Küçük burunlar), İtalyan tenisinin dengesi mutlu ve federasyonun bir numarası Angelo Binaghigülümsüyor ve “2010'daki o plan, o proje, İtalya'daki hızlı kortları artırma konusunda biraz yardımcı oldu. Tüm yabancılar bana her zaman sırrımızın ne olduğunu soruyor ve belki de bu parça da takıma katkıda bulundu” diyor. Binaghi, Sinner'ın maçını kendi kutusundan izledi ve “Jannik baş dönmesi vardı: doğru versiyon bu. Ama, söyleyebilir miyim? Bunu beklemeyelim Günahkar her zaman kazanır: henüz 22 yaşında…”.