Galatasaray HDI Sigorta’ya veda paylaşımı

onurnisan

New member
Web sitesi
www.nisannakliyat.net
AJANSSPOR HABER

9 yıldır Galatasaray forması giyen Doğukan Ulu, Sarı-Kırmızılı gruba veda etti. Ulu, toplumsal medya hesabından yayınlandığı paylaşım ile taraftara ve ekibe teşekkür iletileri yayımladı. İşte tüm ayrıntılar…

”Çalıştım, çabaladım…”

Galatasaray’da 9 sene forma giydiğini lisana geitren Doğukan Ulu, ”9 yıldır Galatasaray formasını giyen orta oyuncu Doğukan Ulu, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak, “ çabucak hemen 18 yaşındayken 2013 yılında kapısından girdiğim, 9 yıldır genç ekip da dahil olmak üzere formasını gururla taşıyıp, layık olmaya çalıştığım, büyüdüğüm ulu Galatasaray’a veda zamanı… Zira ayrılıklar da sevdaya dahil. Sarı kırmızı armanın herkese nasip olmayacağının şuuruyla daima çalıştım, çabaladım, ter döktüm. Sevincin ve hüznün bir ortada yaşandığı, acısıyla tatlısıyla geçen bu gurur dolu serüvenin şimdilik sonuna geldim.” tabirlerini kullandı.

Takıma veda eden Doğukan Ulu, kelamları ise şöyle devam etti: ”Bu formayı giymenin gururunu 9 yıl boyunca yaşadığım üzere ömrümün sonuna kadar da yaşayacağım. Büyüdüğüm bu büyük topluluğun bir kesimi olmak benim için her vakit onur ve gururdu. Dünyanın en uygun taraftarı önünde oynadığım her maçta, yıllardir gösterdiğiniz süper takviyesi unutmayacak, daima hatırlayacağım. Değişik bir hayal uğruna çıktığım bu yeni yolda büyük Galatasaray taraftarının ve topluluğunun dayanağını ebediyen hissedeceğim. Başta liderlerimiz, hocalarım, grup arkadaşlarım, kulüp işçilerimiz ve büyük Galatasaray taraftarına canıgönülden teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Hürmetlerimle.” tabirlerini kullandı.

1995 doğumlu 201 cm uzunluğundaki başarılı orta oyuncunun BVA Kupası, Türkiye Harika Kupası ve Avrupa Altın Ligi’nde altın madalyası bulunmakta.