Dünya Çapında Geçerli Online Sertifika Programı

Ryan

Global Mod
Global Mod
Dünya Çapında Geçerli Online Sertifika Programı
Universum Küresel Patron Markası Akademi programı, Evrim Kuran liderliğinde 7. sefer online olarak başlıyor.

Dünyanın 60’tan fazla ülkesinde faaliyet gösteren Universum Global’in, her yıl nizamlı olarak gerçekleştirdiği akademi programı Türkiye’de 7. kere düzenleniyor. Gösterilen ağır ilgi ve gelen talepten ötürü, 28 Eylül’de bu yıl içerisindeki ikinci program açılacak. Universum Patron Markası Akademisi’nin liderliğini, Evrim Kuran Danışmanlık Kurucusu ve Universum Türkiye Başkanı Evrim Kuran yapacak.

Online platformlarda gerçekleşecek ve 8 hafta sürecek programın başında, orta periyodunda ve sonunda Evrim Kuran 3 farklı Türkçe webinarla iştirakçilere eğitim verecek. İştirakçiler eğitim mühletince Universum Patron Markası Akademisi Kütüphanesi üzerinden program malzemelerine erişim imkanına sahip olabilecekler. Bu sistem üzerinde çalışarak, ilgili modül altında yer alan dünyanın en uygun uygulamaları, makaleler ve görüntü içeriklere erişebilecekler.

Haftalık 4-5 saat vakit ayırarak rahatlıkla tamamlanabilen akademi programı sonunda iştirakçiler, seçtikleri modül üzerinden bir proje gerçekleştirerek Universum’un memleketler arası mezun ağında yer almaya hak kazanacak ve Universum Küresel Patron Markası Akademisi sertifikası sahibi olacaklar.

Programa daha evvelki senelerında, kontrol, süratli tüketim, perakende, otomotiv, bankacılık, savunma sanayi, ilaç, güç, e-ticaret ve teknoloji üzere kesimlerin yanı sıra ajanslardan ve eğitim kurumlarından iştirakçiler yer aldı.

Geçtiğimiz yıl programa katılan ve online sertifika programını muvaffakiyetle tamamlayarak milletlerarası mezun ağında yer almaya hak kazanan, DeFacto CIS Bölge HRBP Ünite Müdürü Nilay Mardin, “Öğrenmeye açıksanız, patron markası üzerine diğer hiç bir yerde yakalayamayacağınız fırsatlar sunan bu eğitimi kaçırmamalısınız. Programa farklı firmalardan katılan profesyoneller ile çeşitli örnekler paylaşarak, birbirinizden öğrenme deneyimi de elde ediyorsunuz. Akademi ekosistemine katılmış olmak memnunluk verici.” dedi.

Mercedes-Benz Türk Yetenek İdaresi ve patron Markası Müdür Yardımcısı Ebru Veysel, “Hem patron markası konusunda uzun vakittir çalışan, tıpkı vakitte yeni başlayanların faydalanabileceğini düşündüğüm, içeriği çok güçlü bir programdı. Farklı firmalardan iştirakçilerin paylaşımları yeni bakış açıları kazanmamı sağladı ve bana biroldukca mevzuda ilham verdi.” yorumunda bulundu.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii İç Bağlantı ve Patron Markası Şefi Münteha Mangan ise, “İşveren Markası Akademisi’nin global ağına katıldığım için epeyce memnunum. Yalnızca İK alanına çabucak hemen başlayan çalışanlara değil, bu alandaki kıdemli profesyonellere de katiyetle öneririm.” dedi.

Universum Patron Markası Akademisi’nin bugün 700’den farklı şirkette, 1.000’in üzerinde sertifikalı mezunu bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR