Cigna’dan Ebeveynlere “Mükemmel Veli Muvaffakiyet Belgesi”

Ryan

Global Mod
Global Mod
Cigna’dan Ebeveynlere “Mükemmel Veli Muvaffakiyet Belgesi”
Pandemi periyodunda de müşterilerinin her vakit yanında olmak ismine mamüllerini ve hizmetlerini geliştirmeyi sürdüren Cigna Sıhhat Hayat ve Emeklilik, “Hayat Uzunluğu beraber” söylemi ile hayatın ortasından projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

“Mükemmel Veli Muvaffakiyet Belgesi” ismiyle hayata geçirilen proje kapsamında Cigna, yıl boyunca online eğitim alan çocuklarına takviye veren tüm müşterilerine teşekkür ediyor.

200 yılı aşkın deneyimiyle, 30 ülkede 180 milyondan fazla müşterisine hizmet veren milletlerarası sigorta devi Cigna Küresel ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın kuvvetli iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sıhhat Hayat ve Emeklilik, “Hayat Uzunluğu beraber” söylemi ile müşterilerinin her vakit yanında olma isteğiyle çalışmalarına devam ediyor.

Pandemi devrinde müşterilerinin sıhhat ve refahlarını düzgünleştirmek ismine mamüllerini ve hizmetlerini müşterilerinin gereksinimlerine yönelik geliştiren Cigna, bu emelle küresel olarak gerçekleştirdiği araştırmalarla müşterilerinin iç görülerini tahlil ediyor ve müşterilerini çalışmalarının merkezine koyuyor.

Pandeminin, çalışan, ebeveyn, bakıcı ve eğitimci rollerinin bir daha tanımlanmasına niye olduğunu ve bu süreçte her insanın ömründe fazlaca büyük değişikliklerin yaşandığını belirten Cigna Sıhhat Hayat ve Emeklilik A.Ş. Genel Müdürü Pınar Kuriş, “Global olarak gerçekleştirdiğimiz araştırmaların sonuçları, çocukları konuttan eğitim bakılırsan ebeveynlerin yaşadıkları hoş anlar kadar zorlukları da ortaya çıkarırken biz de eğitim ve öğretim devrinin sonuna geldiğimiz bu günlerde müşterilerimizin yanında olduğumuzu onlara hissettirmek istedik. Oturma odalarının sınıf, mutfakların kantin olduğu 2020-2021 eğitim periyodunda, ebeveynlere çocuklarının eğitim süreçlerine olan sonsuz katkıları, emekleri ve özverileri için “Mükemmel Veli Muvaffakiyet Belgesi” ile teşekkür etmek istedik.” açıklamasında bulundu.

“Mükemmel Veli Muvaffakiyet Belgesi” kapsamında Cigna, yıl boyunca online eğitim alan çocuklarına takviye veren tüm müşterilerine gönderdiği e-posta aracılığıyla web sitesi üzerinden oluşturabilecekleri veli karnesi ile teşekkür ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR