BMD ve İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji içinde iş birliği protokolü

Ryan

Global Mod
Global Mod
BMD ve İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji içinde iş birliği protokolü
Bilişim Medyası Derneği BMD ile İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji içinde imzalanan protokole bakılırsa dernek üyelerinin çocuklarına özel indirim uygulanacak.

Bilişim Medyası Derneği BMD ile İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji içinde imzalanan protokolle dernek üyelerine özel bir indirim uygulanacak. Protokol imza merasimi 9 Temmuz 2021 tarihinde İstanbul’da bulunan İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Protokolün imzaları ise BMD Lideri Musa Savaş ve İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji İdare Konseyi Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren tarafınca atıldı. İmza merasiminde konuşan Serhat Özeren, BMD ile yapılan bu iş birliğinden memnuniyetini lisana getirerek BMD üyelerinin çocuklarına eğitim takviyesi vermekten memnunluk ve gurur duyduğunu söz etti. Doğa’da İTÜ ile gelen ayrıcalıklara değinen Özeren, 248 yıllık esaslı eğitim geleneğinin Doğa’ya adaptasyonunun yeni devirde tamamlanacağını vurguladı.

BMD Lideri Musa Savaş ise imza merasiminde yaptığı konuşmada “üyelerimize yarar sağlayacak iş birliklerini geliştirmeye devam ediyoruz. İTÜ ETA Vakfı Tabiat Kolejleri ile yaptığımız bu protokolle dernek üyelerimizin çocukları 2021 – 2022 öğretim yılında yüzde 50 indirimden faydalanabilecekler. Bu mevzuda takviyeleri için sayın Serhat Özeren’e fazlaca teşekkür ediyorum. Üyelerimiz için sunduğumuz bu usul faydalı iş birliklerinin önümüzdeki devirde de devam edeceğini belirtmek isterim” dedi.

Protokol ile sağlanan indirim önümüzdeki öğretim yılı boyunca ve tüm İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji okulları ve tüm kademelerde (anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise) geçerli olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ALINTIDIR